Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az Erste számlakivonaton a...

Az Erste számlakivonaton a "Terhelési tranzakció jutaléka" mit takar?

Figyelt kérdés

Most tűnt fel, hogy minden hónapban 1-szer vont le 800-1000 környéki összegeket ilyen néven. Mi lehet? Átutalási költség? Régen nem emlékszem, hogy ilyen is lett volna, utaltam régebb is. (Szeptember óta van webkincstár számlám saját nevemen és oda szoktam csak utalni, elvileg ingyenesnek kellene lennie saját számlák között)


Erste Egyszámla a csomag.


2020. márc. 3. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
56%

Saját számlák közötti átvezetés szerintem csak arra vonatkozik, ha több Erstés számlád között mozgatod a pénzt.


A webkincstár utalás az szerintem ugyanúgy fizetős.

kb 0,5%.

"0,164% min. 154 Ft, max. 10.229 Ft

+ (0,30%, max. 6.000 Ft)"


Webkincstáron tudsz csinálni kártyás vásárlást az ingyenes.

Vagy nyiss máshol bankszámlát, nekem Rafi és CIB van, mindkettőnél a 20ezer alatti utalások ingyenesek pl.

2020. márc. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld. A kártyás vásárlást kipróbálom. Kicsit nagyobb összegeket utalok, így kisebb összegű utalások ingyenességét nem tudnám kihasználni, pár százezres tételeket nem hinném hogy ingyen engednék utalni sehol se.
2020. márc. 3. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!