Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PayPal le tud vonni pénzt a...

PayPal le tud vonni pénzt a csatolt bankszámláról engedély nélkül?

Figyelt kérdés

Van egy vevő aki PayPalon fizetett nekem valamit még jó fél éve és most kaptam üzenetet, hogy visszatérítést kért a bankjától.

Viszont én közben a PayPalt már rég nem használom és most mínusz 56000 forint lett a PayPal egyenlege.

Ezt én nyilván nem fogom jóváhagyni, a kérdésem pedig az lenne, hogy a bank számlámró ezt ugye nem tudja csak úgy lelopni a PayPal?



2020. márc. 21. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem le tudja, kérdés a bankod jóváhagyja e.


Ha megadtad a "csoportos beszedési eljárás" (lehet nem ez a megnevezés, de ezzel egyenértékű) lehetőségét a paypalnak, akkor le tudja venni, ahogy a villanyszámla, vagy a gáz esetében is a közműszolgáltató.

2020. márc. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szüntesd meg a számlát, vagy vedd ki a pénzt, akkor nem tehet semmit.
2020. márc. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, a számlát nem szívesen szüntetném meg mert utána meg úgyis újat kell csinálni, szerintem bemegyek hétfőn és megkérdezem, hogy meg lehet-e változtatni a számlaszámot
2020. márc. 21. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!