Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 18 éves lányomnak szeretnék...

18 éves lányomnak szeretnék számlát nyitni. Hol vannak számára a legkedvezőbb feltételek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 12:24
 1/5 anonim válasza:

Az attól függ, mire kívánja használni a számlát. Gondolok itt arra, hogy hányszor vesz fel róla pénz egy hónapban, mennyire utal róla, stb. Amúgy szinte minden bank kínál számlavezetési kedvezményeket fiataloknak. Szét kell nézni, figyelembe véve az egyéni szokásokat.

És még egy dolog: miután én betöltöttem a 18at, anyukám, hiába rendelkezett a számla fölött, meg hiába h együtt költöztünk, nem írathatta át a címem. (bár nyilvánvaló volt, akkoriban nem igazán értem rá, ezért megpróbáltuk).


Sok sikert.

2010. júl. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A Raiffeisen Mensa diákszámla egész jó, van havi ingyenes készpénzfelvétel, mondjuk az szinte mindenhol. Viszont a számlavezetési díj csak 50 Ft. Évfolyamtársak közül nagyon sokan OTP-sek, azt mondják drága, én meg vagyok elégedve a Raiffeisennel(nem reklám, pénzt sem kapok érte).
2010. júl. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Leginkább az utalási/felvételi kedvezmények lennének fontosak. Sokat vásárol, ad el Vaterán és Teszveszen, legnagyobb részt ezek miatt használná.
2010. júl. 27. 15:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Ott nyiss számlát, ahol nincs számlavezetési díj, átutalási költség, és ahol naponta még ha le sincs kötve a pénzed, akkor is kamatozik.

A más banknál felvett pénzösszeg egyszeri díja is fix: 170 ft.

Lehet minimálisat kamatozik , de az is több a semminél.


üdv. Éva

2010. júl. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a CIB-nél járnátok legjobban a Cibezz számlacsomaggal. Teljesen ingyenes és negatív dolgot nemigen tudnék mondani róla.
2010. júl. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!