Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szép kártyát hol lehet lekerde...

Szép kártyát hol lehet lekerdezni, hogy hivatalosan kaptam e valaha?

Figyelt kérdés
Állami helyen dolgozom, és több helyen is mondtak, hogy hivatalosan minden hónapban kapunk szép kártyát, amit valójában sosem kaptunk meg. Hol tudok ennek utána kérdezni?
2020. ápr. 5. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Szép kártyát egyszer kapsz, mégpedig ha igényeltél; csak ezután tudnak rá utalni havonta.

Nekem másfél éve be kellett mennem az OTP-be kérvényezni egyet, nem tudom, előtte ez alanyi jogon járt-e mindenkinek, vagy akkor is külön kellett kérni. Ha nincs ilyen kártyád, nem is nyilatkoztál a munkáltatónál (mert ugye ez is kötelező, hogy mely zsebekbe kéred a pénzt), akkor egész biztosan nem kaptál semmit.

2020. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok, de hyanitjuk hogy a munkáltató kvázi ellopja tőlünk. Ezért kellene egy hivatalos hely, ahol le tudom kérdezni.
2020. ápr. 5. 20:37
 3/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Régen, amíg a munkáltató kötötte a SZÉP-kártya szerződést, addig talán meg lehetett volna csinálni, de egy ideje már neked kell igényelni, illetve kellett adategyeztetést csinálni, azt meg már nem valószínű, hogy meg lehet oldani.
2020. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ide [link] regisztálj be, a fiókodban megjelenik a kártya - ha van.
2020. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs SZÉP kártyád, akkor biztosan nem kapsz rá egy forintot sem. Ez olyan, mintha bankszámlára utalással kérnéd a béredet, de nem lenne bankszámlád.


A munkáltató pedig nem tud egy olyan dolgot ellopni, amit ő ad. Akkor egyszerűen nem adja.

2020. ápr. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, konkrétan őnála marad a szép kártyátokra utalandó összeg.
2020. ápr. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!