Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Áruátvétel utáni hűtési lánc...

Áruátvétel utáni hűtési lánc megszakadásáról kaptam feladatot a gyakorlati helyemen. Melyik a helyes megoldás?

Figyelt kérdés

Melyik esetben szakad meg a hűtési lánc? Húzza alá a helyes állítást!


• A hűtést igénylő áru, 5 percig hűtés nélkül marad.


• A hűtést igénylő áru, 10 percig hűtés nélkül marad.


• A hűtést igénylő áru, 15 percig hűtés nélkül marad.


• A hűtést igénylő áru, 25 percig hűtés nélkül marad.


Én 10 percre tippeltem, de nem vagyok benne biztos... Melyik a leglogikusabb a 4 közül?



#áru #kereskedelem #hűtés #áruforgalom #áruátvétel #hűtési lánc
2020. máj. 12. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egy számadat, ami nem a logikától függ.

Ha szakmai gyakorlaton vagy, akkor már gondolom tanulsz szakmai ismereteket, esetleg tankönyved is van róla. Komolyan erről az egyszerű kérdésről nem volt szó órán? Nagyon meglepődnék...

2020. máj. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bepötyögtem google-ba, csak a kíváncsiság vezérelt. Gyakorlatilag 5 mp alatt megtudtam a helyes választ, míg a gyakorin 20x ennyi idő kiírni egy új kérdést az új módi szerint.
2020. máj. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Képzeld ezt a kérdést még az üzletvezető se tudta megválaszolni, én is égen földön kerestem, de nem találtam. Szóval; ha ilyen jól tudod légy szíves írd le.

Azt tudom, hogy az árukihelyezés során ügyelni kell a gyors és szakszerű kihelyezésre. Kb. ennyit mondott erről a tanár is, pontos percet nem mondott...

2020. máj. 14. 18:30
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz a semmit, amúgy jó lett a saccolt válaszom.
2020. máj. 16. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!