Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Külföldön ragadtam es szeretné...

Külföldön ragadtam es szeretnék bankkártyát igényelni, hogy atm-en pénzt vehessek fel? (ERSTE bank) Lehetseges?

Figyelt kérdés

Kiküldik a kartyamat kulfoldre?

Hogyan kell aktivalnom? Mi a teendom?


2020. máj. 13. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezeket a kérdéseket miért nem az Erste ügyfélszolgálatának teszed fel?

Elég speciális a kérdés ahhoz, hogy itt csak úgy random tudjanak róla tömegek infókat.

2020. máj. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Eddig nem volt bankkártyád?!?
2020. máj. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Volt egy ideig de utana lemondtam mert nem vettem hasznat.
2020. máj. 13. 18:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a bejelentett lakcímre küldik vagy bankfiókban vehető át. De én sem értem miért nem lehet az Erstet felhívni. Ha itt valaki azt mondja, hogy igen, akkor is meg kell beszélned az Erstevel, hogy hova küldjék, ha meg azt mondja valaki, hogy nem, attól még lehet, hogy az a válasz rossz.
2020. máj. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xswerdy ***** válasza:
76%
nem hiszem, hogy akadálya lenne, nekem is küldtek már külföldi kártyát magyar címre, de azért a bankot kérdezd meg.
2020. máj. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!