Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Babaváró hitel! Mindkét félt...

Babaváró hitel! Mindkét félt átvizsgálják vagy csak az egyiket? Passzív KHR lista kizáró ok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal szeretnénk felvenni a babaváró hitelt.

Több kérdésünk is lenne, hátha tudtok segíteni.

1. Párom évek óta fix munkahellyel rendelkezik, magas bejelentett munkaviszonnyal.

Nekem viszont mint műkörmös hol bevoltam jelentve, hol nem. (ez nem rajtam múlt sajnos) Utóbbi 1 évben a munkáltatóm csak napi bejelentéssel foglalkoztat.

Ebben a felállásban megkapnánk a babavárót ha a Férjem nevén vennénk fel?

2. Ha a munkaviszonyom probléma, a Katás vállakozás kizáró ok vagy megoldás lehet?

(sokan mesélték hogy ha a két fél közül ha csak az egyik fél vállalkozó már nem kapják meg a babaváró hitelt.)


3. Ha én 2020 Júliustól rendezem a munkaviszonyom és vállalkozó lennék, legkorábban mikor kaphatnánk meg a hitelt? (mennyi időre néznek vissza a bankok esetleg az én munkaviszonyomban is hogy megkaphassuk?)


4. Illetve a párom önhibáján kívül passzív KHR listás. Több oldalon azt olvastuk az nem kizáró ok a rendelet szerint csak az aktív KHR lista a gáz.

Tehát a tartozását már rendezte, csak várjuk hogy le szedjék a listáról. Olvastuk hogy néhány bank megengedőbb és megadja passzív KHR listásként is a támogatást.

Tudtok esetleg név szerint ilyen bankot mondani? Hol érdemes melyik banknál próbálkozni?

Köszönjük előre is ha segítesz

N/24

F/32



2020. máj. 21. 20:08
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
15.38, mikor vettétek fel a babavárót a Duna Takarékban?
2022. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 Nagy123 válasza:
Sziasztok mi multhéten igényeltük a babavárot és eddig pozitív elbirálást kaptunk. Az lenne a kérdésem hogy 100% hogy megkapjuk ha minden pozitív?
2022. szept. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim válasza:
41 másfél éve mostmár annak hogy felvettük .
2022. szept. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
18.33, már a Dunatakarék sem ad passzív KHR-re Babaváró kölcsönt, 1,5 év igen rég volt.
2022. szept. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:
Igen, tudom hogy rég volt. Először 2020 ban írtam ide választ. Mostmár nem releváns.
2022. szept. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!