Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Wishről rendeltem majdnem egy...

Wishről rendeltem majdnem egy hónapja. Az utolsó nyomkövetési pont az június 18.-a. Ahol az áll: Arrive at Destination Transit Hub, HUN. Ez azt jelenti hogy már a postán van, vagy csak Magyarországon?

Figyelt kérdés

2020. jún. 30. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon, vámvizsgálat előtt szokott ott dekkolni, néha egy csomót. Az azt is jelentheti, hogy 2-10 nap is eltelik, mire ügyintéző kezébe jut, és megállapítja, hogy nem vámköteles.
2020. jún. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oo köszönöm szépen.
2020. jún. 30. 19:53
 3/4 Katona Norbert válasza:
Az előző válaszadó jól válaszolt, de most nem erről van szó. Én is rendeltem több kisebb csomagot, és az ismerőseim is. 3ik hete dekkolnak a kicserélőben. Írtam a posta importnak, de nem tudnak segíteni. Egyszerűen félrebeszéltek. Én összesen 1578 csomagot rendeltem Kínából összesen, igen ezerötszázhetvennyolcat. Így tudom mik a szabályok ha megjön egy csomag az országba. Mikor berobbant a koronavírus akkor még rendben kihozták a csomagokat, de most valamiért megállt az egész. És még ki tudja, hogy mennyit kell várni. Ja érkezik még 7 csomagom kb. 6 nap múlva...
2020. júl. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első. Simán lehet, hogy van szisztematikus gond és én kispályás is vagyok hozzád képest. :) Nekem Kínából jött be csomagom most májusban és júniusban is, normál sebességgel jött át a magyar HUB-on, 1-1 db. Bár minden magánimportos rendelésnél számítok rá, hogy problémás lehet, koronától függetlenül is, és ha probléma van, jellemzően Magyarországon történik.
2020. júl. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!