Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik az a bank, amely nem...

Melyik az a bank, amely nem kér jövedelemigazolást hiteligényléskor?

Figyelt kérdés
Aki ismer ilyet, kérem segítsen. Pont a múlthéten kezdtem az új munkahelyemen, dolgoztam előtte is folyamatosan de az akkori nyilván nem számít, a jelenlegi helyemen meg még nincs 3 hónap. A legkedvezőbb ajánlathoz is 1 teljes havi jövedelemigazolás kéne, viszont egy életbevágóan fontos műtétre kéne a hitel. (nem plasztika stb.) rokont barátot vagy bárkit pedig értelemszerűen nem kérek meg arra, hogy helyettem hitelt vegyen fel. Kérem aki tud ebben segíteni írja meg nekem. Köszönöm szépen a normális válaszokat

2020. aug. 4. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen.

Max pár százezer ft folyószámla hitelt tudnál igényelni, ha folyamatosan érkezik munkabér a számládra és elég régóta (3,6,12 hónap) vezeted annál a banknál a számlád.

2020. aug. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Nem létezik!


Te adnál kölcsön bárkinek, akiről semmit nem tudsz?

2020. aug. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Valami mesebeli bank, maximum.

Bocsi, értjük hogy szar helyzet, de ez egyszerűen nem így működik.

2020. aug. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

“ egy életbevágóan fontos műtétre kéne a hitel. ”

Arra van a tébéd...

2020. aug. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha olyan fontos a műtét akkor megcsinálják TB-re is.
2020. aug. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Tényleg nem akarok intimpistáskodni, de milyen életbevágó műtét az, amit nem csinálnak meg a társadalombiztosításod alapján?
2020. aug. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
66%
Ha nem is kér munkáltatóit, (büntetőjogi felelősséged teljes tudatában) nyilatkoznod kell, hogy nem vagy próbaidőn. Simán behazudnád? És ha az "életmentő" orvos is csak kamuzza a diplomáját?
2020. aug. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megcsinaljak, posztumusz. Miutan kivartad a varolistat ;)
2020. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!