Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bank ügyintézők arra kapnak...

Bank ügyintézők arra kapnak bónuszt , ha valaki nála nyit számlát?

Figyelt kérdés

Számlanyitásra , személyi kölcsön ilyesmikre kapnak bónuszt ?

Ha igen mennyit kb.?



2020. aug. 6. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Igen. Változó a mértékük.
2020. aug. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Igen, kb pár ezer forint lehet.
2020. aug. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Dehogy kapnak...

Ez a munkánk.

2020. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom melyik bankban dolgozhatsz, de ha nálatok nincs jutalék számlanyitásért, vagy hitelkihelyezésért, akkor sajnálom :\
2020. aug. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
82%
nekem az lenne a logikus,hogy kapnak. tekintve hogy a vodafoneosok is zaklatnak mindig telefonon,és kb tök erőszakosan próbálnak rábeszélni valami csomagra,nyílván nem azért teszik mert ilyen lelkiismeretesek,és a vodafonenak akarnak mégtöbb pénzt csinálni:))
2020. aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Kapunk is, nyugi :)
2020. aug. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5-ös. A voda meg egy bank tök más ne keverjük. Nekem is a telekom szokott hívni, de pl. olcsóbbra is jövök ki tehát jó, hogy hív... Êrtékesít ilyenkor.


Én olyan banknál dolgozok, hogy Hál Istennek nem kell tukmálnom meg lenyomni mindent az ügyfél torkán hogy megtudjak élni a fizumbóm...

Én ha ajánlok valamit akkor azt azért teszem, mert jót szeretnêk tenni. Nincs plusz pénzem belőle.


Sejtem hol dolgozol a kis zöld banknál, mert én is voltam ott telecenteres anno és igen ott van ilyen de hála égnek színt váltottam, mert az egy retek.

2020. aug. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

+ kérdésre válaszolva minden egyes számlanyitás a kis zöld banknál asszem 1 pont tehát 100 ft. Személyikölcsön arra emlékszem 75 pont volt. 7500 ft :) beledet kidolgoztad és tukmáltál mindent, hogy a prémiumból tudj élni de persze vontak le x y kifogással abból is nettó 190 ezernél én nem vittem haza többet. Nettó 160 ezer az alapfizu + a prémium amit így össze kukázol.

Ez 2018 június -2019 novemberi információ, mert ebben az időben voltam telecenteres és a fióki dolgozók pl. A személyikölcsönre csak 15 pontot kapott. Ez a zöld bank 3 betűs. Azóta változatlan, mert volt kollégámmal tartom a kapcsolatot.



Nem dolgozok most szar helyen, mert nem kell értékesítenem és a 190 ezer* 2 ennyi ott az alapbérem. Az, hogy nem kell tukmálni nekem mindennél többet jelent.

2020. aug. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is bankban dolgozom, nálunk pontrendszer van, meg dbszám.... időarányosan van egy terv... aztán egy összesített bónuszt kapunk évente 1x... annyit amennyiért nem éri meg a sok hüly.ével bajlódni... már bocsánat. Tehát a sok stresszt nem tudják eléggé megfizetni, meg a nyomást amit ránk raknak a tervek miatt... hát ez van, ez is egy munka.
2020. aug. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!