Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Aktív KHR listán szereplő...

Aktív KHR listán szereplő ember, dolgozhat bankban, mint ügyintéző?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem bankba dolgozni és bankbiztonsági okokra hivatkozva elutasították a jelentkezésem, mert KHR-es ember nem dolgozhat pénzügyben...

Ha ez valóban így van erről hol van jogszabály? (én nem találtam)

Ha valóban így van, miért nem dolgozhat bankban?

Ha ez valóban így van akkor független pénzügyi tanácsadóként hogy tud így dolgozni máshol? (így dolgozom 7 éve és soha nem volt ebből baj)

Ha ez valóban így van akkor akik a bankban dolgoznak és menet közben kerültek KHR-re őket miért nem rúgják ki?


Előre is köszönöm a válaszokat előre is szép hétvégét



2020. jan. 17. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

Irtal ala olyan papirt, hogy ok lekerhetik a KHR-bol az adataidat?


Mert ha nem en siman megtamadnam az egeszet. Hat attol mert ok egy bank, a hozzajarulasom nelkul semmi kozuk hogy a KHR-emben mi szerepel. Ha hitelt igenyelnek oke, de akkor is hozza kell jarulni. Nyugodtan jarj utana, visszaeltek az adataiddal...

2020. jan. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A 3.fordulóban kaptam több oldalnyi papírt, hogy az egyéb tesztek amiket ki kell tölteni GDPR stb. le van írva és ebben volt a KHR lekérdezés is amiről egyébként külön nem kérdeztek, de ha kérdeztek volna is elmondtam volna hogy van. Az, hogy nem olvastam végig az tudom, hogy hiba de egy bankról miért feltételezném azt, hogy átakar verni vagy bármi, itt sem ezt érzem, hanem azt inkább ,hogy valami mókolás van és annyira nem törvényes, de valamiért a belső szabályzatuk azt határozza meg, hogy aki x éve hibázott és meggondolatlan volt, az viselje örökre esély nélkül


Én amiket nem értek azok az eredeti kérdésemben is leírtak, hogy a KHR-nek mi köze van egy munka betöltéséhez, ez olyan mint a vallás pl, hogy azt is te választod, az nem egy veleszületett tulajdonság, de pl vallásra hivatkozva nem lehet elutasítani valakit meg ugyanolyan előítélet mint pl a faji, de az meg ugye veleszületett, amit nem tudsz megváltoztatni, akkor egy KHR amit elkövethet pl egy egyetemista vagy egy tanulatlan ember is teljesen mindegy, hogy lehetne örökre "bűn"

2020. jan. 18. 11:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én jelentkezésemet is elutasították...


üdv egy aktív khr es.

2020. jan. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt szabad kérdezni, hogy ez melyik banknál volt Neked?

Elmondták nyíltan, hogy a KHR miatt nem vettek fel?

2020. jan. 23. 00:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindkettőtöktől kérdezem, hogy melyik bankról van szó?
2020. febr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!