Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi lehet az oka, hogy nem...

Mi lehet az oka, hogy nem kaptam hitelt?

Figyelt kérdés
Van állandó munkahelyem , nettó 230E a fizum, nem vagyok próbaidő alatt, sehol nincs tartozásom , most vennék fel először hitelt, de valamiért 2 bank is vissza utasította a kérelmet. Mi lehet az oka?

2020. aug. 29. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, nagy összegü hitelt akartál felvenni, a bank meg nem látja biztosítva, hogy ebböl törleszteni is tudod.
2020. aug. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy ebböl mennyi fix kiadásodvan (lakbér, stb), illetve mennyi pénzt akartál felvenni.
2020. aug. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Családtagnál lakom szóval az a 40E rezsi költség sincs feltétlen kőbe vésve, ezen kívül semmi kiadásom nincs. Igaz nagyobb összeget szerettem volna (1M) viszont 4 évre gondoltam havi 30e törlesztéssel ami az ügyintéző szerint teljesen reális. Azt is mondták próbáljam meg pár hónap múlva, csak nem igazán értem hogy mi különbség lenne.
2020. aug. 29. 17:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Én májusban vettem fel személyi kölcsönt (1,5M), KH adott, bár volt az ügyintézőnek egy olyan megjegyzése, hogy nem hiszi, hogy gond lenne, hiszen kiemelt kategóriájú cégnél dolgozom.

A vírus miatt szigorítottak a bankok, jobban meggondolják kinek adnak.

2020. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van esetleg szerencsejáték cég felé tranzakciód?

Meg ha csak pl havi 5ezer, az is soknal kizaró, ha látják a szamlakivonatodon :)

2020. szept. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából, 10e ft ot be raktam egy ilyen oldalra, már 2x is. Viszont többet utaltam ki. Ez lett volna a probléma?!
2020. szept. 12. 12:20
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

Te magad írtad, mivel utasították el a kérelmedet, az elsö azt írta oda, amit a bank mondott.

Más okot nem kell keresni.

2020. szept. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!