Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi van ha nem fizetem ki a...

Mi van ha nem fizetem ki a részleteket?

Figyelt kérdés

Van egy 3 Hónapos motorom és a munkahelyemen problémák vannak.

Az lenne a kérdésem hogy mi lesz ha nem fizetem a részleteket?

Az addig rendebn van hogy elviszik a mocit,de utána milyen szankciókra számíthatok?


2008. nov. 28. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A felbontott hitelszerződés miatt a KHR rendszerbe kerülnek a referenciaadataid, így mint "BAR-listás" nehezen fogsz hitelhez jutni.

Emellett a motor, mint zálogérték már szinte BIZTOS, hogy nem fedezi a felvett hiteled, így a motor kényszerértékesítése (amiből mindenki jól jár, csak te nem) esetén nem lesz motorod, és lesz a nyakadon még jó sok motorhitel - a már nem létező motorodra. Amelyet be fognak vasalni, ha szükséges, végrehajtanak.


Ha ilyen helyzet állt elő, hogy jó eséllyel bebukod a hitelt, mentsd magad. Add el te a motort, akár hitelátvállalással, vagy bárhogy. A lényeg: NE HAGYD, hogy a bank visszavegye, és saját maga adja el, mert nagyon csapott áron teszi mindezt!

2008. nov. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

csatlakozva az előzőhöz...


minden ilyen esetben, ha nem tud az ember valamit fizetni, akkor a legrosszabb megoldás a lapítás. A bank nem felejti el, hogy tartoznak neki.


Amíg még nincs az ember hátralékban, addig sok lehetőség van. Meg lehet próbálni pl. átütemezni is a kölcsönt.


A banknak az az érdeke, hogy megkapják a pénzüket. Amíg azt látják, hogy te ebben partnr vagy, addig segítenek. Ha viszont azt látják, hogy szarsz az egészbe, akkor ők is így fognak hozzáállni.

2008. nov. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!