Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Junior bankszámla teljesen...

Junior bankszámla teljesen olyan mint az igazi?

Figyelt kérdés
Tudom, hülye kérdés, de ha lenne egy otp junior számlám, akkor azt tudnám használni mindenre ugye? Szóval tudnék online vásárolni stb.

#bank #bankszámla #pénz #junior #pénzfa #Rabszolgakereskedelemmel való visszaélés
2020. dec. 10. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A vonatkozó weboldalat nem nézted még...???


[link]


"Lehet internetes vásárlásra használni a bankkártyát?

A Mastercard Online Junior Start és Mastercard Online Junior kártyák internetes vásárlásra használhatóak."

2020. dec. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez hogy került a tag-ek közé...??? :)))))


#Rabszolgakereskedelemmel való visszaélés

2020. dec. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nekem is az volt még "ki nem nőttem". A változás annyi volt, hogy átkerültem másik számlacsomagba utána aminek vannak költségei.
2020. dec. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

HA MÁR ELMÚLTÁL 18 ÉVES, abban az esetben igen. Ez fontos kitétel.


Ebben az esetben a junior számla csak annyit jelent, hogy kapsz bizonyos kedvezményeket a bankszámlacsomagodra, mert még diák/fiatal vagy.

2020. dec. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan volt, ugyanazt tudta mint a mostani számlám - csak éppen nem kellett kártya díjat és számlavezetést fizetni. 24 éves korodig van lehetőséged Junior számlát használni.
2020. dec. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4-es igazat írt?
2020. dec. 12. 10:48
 7/8 anonim ***** válasza:
2020. dec. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 4-es vagyok.


Hééééé, én csak azt írtam hogy pl 18 éves korod előtt sok mindenhez kell a szüleid beleegyezése. Most nem tudom részletesen, de ha pl utalni akarnál, vagy pénzt felvenni, vagy más bizonyos funkciók eléréséhez bizony máshogy férhet hozzá egy 18 év alatti, mint egy 18 éves elmúlt.


Én csak ennyit írtam. A díjak természetesen ugyanannál a junior számlánál ugyanazok egy 16 vagy egy 20 évesnek is.

2020. dec. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!