Miért szidja mindenki a Providentet?

Figyelt kérdés

Ha felveszek 700 ezret arra 30 hónapra visszakell fizetni 919 ezret tehát a hiteldíj 220 ezer.

Persze ha az otthoni szolgáltatással veszef fel rajön még 200 ezer legalabb de ha nem ugy veszi fel a 220 ezres kamat nem olyan vészes akár az Otp-hez is képest.

Szoval lenne még valami hátulütője ?

Mert ha csak annyi akkornem az otthoni szolgáltatást választod és kész.



2021. febr. 14. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom, mert ez már az uzsora határait súrolja. :D
2021. febr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Azért, mert ez 31%os kamat, csak azért, hogy egy cég kölcsönad pénzt.


Ha magánszemélyként akarok hitelezni, akkor egyrészt nem tehetem meg 31%-ért cserébe, mert rámondják, hogy uzsora és azt törvényileg büntetik.

2021. febr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk az, hogy én a saját bankomtól ugyanezt nem 30 százalékos kamatra kapom meg, hanem 7.
2021. febr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

túl nagy kamat


(igaz, hogy az összeggel meg a futamidővel ezekkel a számokkal elcsábít, végül ott találod magad, hogy nem tudod visszafizetni)

2021. febr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De az Otp-nél is megneztem mert ugye Otp-s vagyok de ott kapásbol +20 ezerrel tobbet kérnek vissza meg ugye két honapig még nem is adnak mert 4 honapja megy csak az utalás és 6 honaptol igényelheted hitelt(ezt mondtak)és mist nem kell az a szöveg hogy ne vegyél fel mert még várhatsz 2 honapot nem akarok várni főleg hogy nem is biztoa kapok mert Szakács vagyok és már 2-3 bank visszadobta pedig mjnden sinen volt tehát az a kérdés ha rendesen fizetem akkor nem érhet meglepetés?
2021. febr. 14. 18:04
 6/8 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
92%
Te az a szakács vagy, akinek még én ajánlottam a Providentet? Házi szolgáltatás nélkül semmivel nem drágább mint a többi, de ők azt fogják erőltetni! Ha hagyományos hitelt akarsz, az minimum 10 nap a hitelbírálat, ami azért bunkósság, mert minden bankba órákon belül megkapod a hitelt.
2021. febr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen

Beszeltem telefonon veluk szerdán megyek be hozzajuk ugyhogy elutasitottam az otthoni szolgáltatást

Igen azt énis olvastam hogy nem egyből megy de eddig mindegyik bank visszadobta 8 honapja vagyok a melohelyemen 4 honapja utalva megy a fizu 140 a nettom nem vagyok khr listán se tehat vagy az hogy szakács vagyok vagy az hoGy kb 2 honap hijján nincs 1 éve alapitva az étterem tehat marad a provident

2021. febr. 14. 20:05
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#7, csak nagyon pontos legyél az fizetéssel, mert jóval gorombabbak, mint egy nagyobb bank.

Volt ilyesmivel dolgom, valami bánod, vagy hogy hívták őket.

És mindig minden papírt őrizz meg!

2021. febr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!