Hogyan váljak el?

Figyelt kérdés

Van 3 kisgyerekünk, felvettük a babaváró hitelt, az utolsó gyermekünkre, így az kamatmnetes hitel.

Szeretném elhagyni a férjem, de jelenleg még nem dolgozom, majd szeptembertől fogok tudni elhelyezkedni, ha a kicsit felveszik bölcsibe. A másik két gyermek most kis és nagycsoportosok. Szóval gyerekápolóként fogok dolgozni, a gyerekek elött vendéglátásban dolgoztam, min. bejelentéssel, egy családi napköziből jöttem el szülni, szintén min. bejelentésel.

Szóval, szerintetek, hogyan tudnám megoldani a lakhatásomat 3 gyerekkel.

Nem tudom, hogy a férjem akarja e, hogy papiron elvaljunk, szerintem hülyeség, önszivatas lenne a babavaro hitel miatt. Jobban jarnank ha elfeleznenk a penz, es vissza is felesbe fizetnenk. Igy mondjuk nekem is lenne lehetosegem plusz hitelt felvenni es házat venni. (Vidéken lakunk)

Minden tanács, tapasztalat, ötlet érdekel.

Köszi előre is, ha normálisan válaszoltok.

Ja igen 28 éves vagyok.



2021. febr. 20. 12:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Viszont ha nem akar elválni, akkor gondolom a férj is igényt tart az adókedvezményre. Sőt, a családi pótlék felére is igényt tarthat.
2021. febr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

És ha felesben nevelik őket, akkor gyerektartást sem kell fizetnie (meg amúgy ha el sem válnak.).


Nagy biznisz ez neked.

2021. febr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!