Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kicsit szomoruan írom hogy...

Ilona1943 kérdése:

Kicsit szomoruan írom hogy nem jutottam előre? A tartozásommal szembe.

Figyelt kérdés
Ugyanis. Egy behajtó iroda felé tartozom. Megállapodás szerint fizetem.48hónapból van még hátra 15 hónap amit egybe szerettem volna rendezni. Telefonon hivtam öket. Amiböl arogánsan is a hölgy közölte 3 hónap nincs megfizetve.és semmiröl nem hajlandó tárgyalni. Nem volt a kezembe a csekk de elökeresve megállapodástól számitva mostanáig évre lebontva összetüzve megvan minden befizettet csekk.levelet irtam nekik melyben kértem tájékoztatást a kamatok alakulása az elszámolás kapcsán könyvelést illetöen melyek azok a hónapok mik hiányoznak. Kezembe vannak a csekkek. Hivni nem hivom öket mert 75 évesen mégha tartozom is. Lányom unokám korabeli ügyintéző ne beszéljen velem úgy mintha bűnözö lennék. Föleg ha rendezni akarom a tartozásom. Levélbe kértem adjanak felvilágositást.30 nap elteltével irtak egy összeget töke kamat na meg egy részletfizetési megállapodás szerüt amit nem is kértem. Egyébként még 500 ezret jelentene. 300 ezer ft volt anno a tartozásom. 3 éve fizetem 20000 ezrivel. A kérdésekre nem kaptam választ. Most tanácstalan vagyok mitévö legyek.teljesen hülyének néznek.

#tanácstalanság #hogyan tovább.
2017. ápr. 3. 10:19
 1/1 anonim ***** válasza:
0%

Frankón kizsigerelnek.


És Te még erre reagálsz is.


Akkor mit lehet tenni?


Nem veszed észre, hogy hülyére vesznek és az utolsó csepp véred is szívják?


Hagy a francba őket.

2017. ápr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!