Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP-nél a készpénz befizetés...

OTP-nél a készpénz befizetés bankszámlára ingyenes?

Figyelt kérdés

Jump számlacsomagban vagyok, és eddig azt hittem, hogy fizetni kell a fiókban történő befizetés után, de most úgy nézem, hogy talán ingyenes. Jól láttam? Elgondolkodtam azon is, hogy automatán keresztül rakom be a pénzt, annak van költsége?


Illetve aki próbálta az automatás befizetést, nem volt gondotok belőle? Nekem ismerősöm 20 ezresét hamisnak vélte, és azóta is csak egy cetlije van róla, hogy a banknál lóg a levegőben 20 ezer forintja. Emiatt kicsit félek ATM-nél befizetni.


2021. febr. 25. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a bankot finanszírozod a pénzeddel, az mindig ingyenes. Fiókban, automatában is.

Nyugodtan befizethetsz, nem véli hamisnak a bankjegyeket, de sokszor visszadobja, csak mert nincs jól kisimítva stb. Van hogy 3x is újra be kell tolnom, de végül mindig elfogadja. Amúgy is be van kamerázva minden, ha gond lenne (nem lesz).

2021. febr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De jó, nagyon köszönöm a válaszod!

Jó tudni, hogy nem kell megijedni ha először visszadobja, mert lehet egy simítással megoldható a probléma.

2021. febr. 26. 20:28
 3/5 anonim válasza:
Es az ilyen automatas KP befizetes azonnal megjelenik a szamlan vagy napok, mire jovairjak ?
2021. márc. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azonnal megjelenik az összeg a számládon.

Az azonnali átutalás bevezetése után fura is lenne, hogyha egy kp befizetés napok alatt zajlana le. Miért, volt gondod belőle, nem íródott jóvá az összeg?

2021. márc. 10. 20:52
 5/5 anonim válasza:
Igen ingyenes, saját és idegen számlára is.
2021. márc. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!