Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha az elmúlt fél évben volt,...

Ha az elmúlt fél évben volt, hogy szerencsejátékoztam mennyi ideig nem kapok lakáshitelt?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy ez a dolog kizáró ok lehet lakáshitelnél.

(fene se gondolta)

Normális válaszokat kérnék ha lehet.



2021. márc. 5. 18:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
55%
Bármely bank komoly kockázati tényezőnek tekintheti a szerencsejátékot, főleg ilyen mértékben. A bankváltás annyit nem feltétlenül indokolt. Az a bank, ahol ez látszik a kivonatodon, akár hosszabb időre is visszatekinthet, de az összes többi általában legfeljebb 3 havi bankszámlakivonatot fog kérni tőled, amikor hitelt kérsz. Ha most abbahagyod a szerencsejátékot, akkor 3 teljes hónap múlva "tiszta lappal" mehetsz bármelyik bankhoz...
2021. márc. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat!
2021. márc. 6. 15:18
 23/23 anonim ***** válasza:

Ez nekem furcsa. Igaz, én külföldön élek, de 15 éve minden hónapban a fizetésem 100%-át (és sokszor még többet) eltoltam szerencsejátékon. (Igen, tudom, hogy ez hülyeség). Ennek ellenére a banki hitelekből tartottam fenn magam, mert mindig adtak, pár éve lakáshitelt is adtak volna, pont nem foglalkoztak vele, hogy mire költöttem eddig a pénzem (pedig ha utánanéznének világosan látszana, és én sem adnék a "magamfajtának" hitelt). Mostanra értem el csak oda, hogy már akkora a hitelállományom (130k euró), hogy több hitelt nem fognak adni, így muszáj lesz visszaszorítani a szerencsejátékot, mert a tényleg a híd alatt fogok kikötni.

Szóval szerintem nem biztos, hogy nézegeti a bank, hogy mit mire költesz, add be a kérelmet, aztán meglátod.

Ha pedig emiatt elutasítanak, akkor hagyd abba teljesen a szerencsejátékot jó időre, és próbálkozz később újra.

2021. márc. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!