Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kötelezhet-e az önkormányzat...

Kötelezhet-e az önkormányzat arra ,hogy a kommunális adót csak személyesen,készpénzben fizethetem ki?Se csekket,se átutalási lehetőséget nem ad.

Figyelt kérdés
Szerintem nem fair hogy nekem emiatt plusz időbe és pénzbe kerül a befizetés.

2021. márc. 12. 06:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Kedves #10. Akik előtte a takszövök kisbefektetői voltak azok ki lettek semmizve? Ugyanúgy van részesedésük ebben is csak részarányosan kisebb, vagy kivásárolták őket. Benne van a nevében Zártkörű Részvénytársaság.


Mád tészta, de ha én vagyok egy kishelység gazdag embere, akkor mire szeretném elsősorban rátenni a kezemet?

Éllelmiszerbolt, trafik-dohányáru, kocsma, posta, bank. És nem a szolgáltatásra hanem az ingatlanokra. Onantól nekem fizetnek bérleti díjat és már meg is van a miértje hogy ha van egy kis befolyásom akkor hova menjenek az emberek személyesen. Készpénz forgalom esetén nagyobbat kaszál a bank és bérli továbbra is az ingatlanomat.

Ez is részesedés még ha áttételesen is.

2021. márc. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Mi a bánatért találnám ki?!Mit nem lehet felfogni abból amit írtam?!Ez az oldal anonim ,senkinek semmi köze ahhoz h hol lakok!Itt mindenki kap egy levelet az önkormányzattól amiben le van írva a kommunális adó összege és a befizetési határidő plusz egy hivatkozási szám.Számlaszám,csekk nincs,befizetési útmutató nincs!Végigkérdeztem mindenkit és megerősítették h nincs csekk és a helyi takarékba szokták bevinni a papírt befizetéskor.Kész!Az egyik válasz alapján megtaláltam a számla számát és arra fogom elutalni a pénzt,majd itt még jelzem mi lett a vége.Aki szerint meg ez a kérdés kiraláció az meg húzzon innen a francba,a többi válaszolónak köszönöm a segítséget.
2021. márc. 13. 04:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!