Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Indiába hogyan küldjek pénzt?

Indiába hogyan küldjek pénzt?

Figyelt kérdés
Ismerősömnek kell küldenem egy pár ezer forintot indiába de mivel junior számlacsomagom van ezért nemzetközi utalás úgy nem lehetséges paypal nem mükszik neki, Magyarországon nincsen valami nemzetközi mobiltárca mint a google pay vagy ilyesmi amit egyszerű használni és egy-kettőre megvan várakozás illetve magas díjak nélkül? Köszönöm szépen a válaszokat nagyon sürgős

2021. ápr. 16. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Érdekes. Ha csak párezer ft, kérj meg egy rokont hogy utaljon neki, te meg utald át a rokonodnak.
2021. ápr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szval nemzetközi mobilbank Magyarországon nem létezik az egész világon meg igen?
2021. ápr. 16. 13:28
 3/12 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Western unionon keresztül küldjél neki.
2021. ápr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Miért ne létezne? Én vígan utalok külföldre. Meg van revolutom is.

Te használsz valami junior izét...

2021. ápr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Revoluton én is küldtem már ázsiába pénzt, de ott is elérhető elég sok minden. Igaz én vietnámba utaltam és fel is tudták venni.
2021. ápr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És ezek id verifikáció nélkül?
2021. ápr. 16. 18:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Bocs, én tudok angolul, de szerintem te nem. Mit szeretnél kérdezni? Milyen azonosítód ne legyen ellenőrizve? Nem valami scammer szivat téged?
2021. ápr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A "scammer" a legjobb barátom, és azt szeretném kérdezni, hogy van e valami jó, paypal alternatíva. Említettétek a revolutot, és ez azt írta hogy kell a kyc, ami baromira idegesítő, mert 18 alatt vagyok és ezek vagy sokáig tartanak, vagy nem működnek és ugye el kell kérnem az anyám személyijét hozzá. Tehát macera nélkül megoldható-e.
2021. ápr. 16. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!