Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Indiába hogyan küldjek pénzt?

Indiába hogyan küldjek pénzt?

Figyelt kérdés
Ismerősömnek kell küldenem egy pár ezer forintot indiába de mivel junior számlacsomagom van ezért nemzetközi utalás úgy nem lehetséges paypal nem mükszik neki, Magyarországon nincsen valami nemzetközi mobiltárca mint a google pay vagy ilyesmi amit egyszerű használni és egy-kettőre megvan várakozás illetve magas díjak nélkül? Köszönöm szépen a válaszokat nagyon sürgős

2021. ápr. 16. 13:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez nem macera hanem fontos dolgok, hogy ne illetéktelenek utaljanak...
2021. ápr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Noigen, de 18 év alatt akkor ez így ki van zárva, hogy az ember utalhasson haverjának aki éppenséggel lehet, hogy nem magyar? Mer indiában pl. van upi aminek köszönhetően 3 másodperc alatt tudnak az emberek utalgatni mindenféle hülyeség nélkül. Magyaroknak nincsen ilyen? Egyébként kriptózás miatt lenne a dolog, egyszer már megcsináltam ezt a kyc-t a kripto trading felületen az is egy jó 8 óra volt. És amíg egy ilyen mobiltárcán is megcsinálom ezt addig természetesen el fog szállni a kiszemelt valuta az egekbe én meg szegény maradok xddd. Akkor a kérdés az hogy, ismersz e ilyet. Ha nem akko ez van beszoptam
2021. ápr. 16. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!