Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi idő volt beadástól az...

Mennyi idő volt beadástól az OTP otthonfelújítási hitel folyósítása?

Figyelt kérdés
Igényelt valaki? Mennyi idő volt beadástól a kiutalás? Kellene tervezni, hogy mikorra hívjuk a szakikat, de ahhoz meg kellene tudni, hogy mikor kapjuk meg a pénzt... van nyilván valamennyink, csak azt mondtuk, addig nem akarjuk elkezdeni, míg nincs a számlán... mert hogy bármi lehet, ugye...
2021. ápr. 20. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég lassan ment. Főleg, hogy meg kell az összeget előlegezni. Össze kellett kaparnunk egy részét annak, amit utána megkaptunk. Az értékbecslő miatt is lassulhat, ha talál valami hibát.
2021. ápr. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt nem igazán értem, mit kell előlegezni?
2021. ápr. 20. 07:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem egyre gondoltunk. Én a falusi csokról írtam. Ha a felújítás 100%-os és van számlád, hogy kifizetted a felújítást, akkor megkapod az 1,3milliót.
2021. ápr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem, nem egyre...
2021. ápr. 20. 12:01
 5/7 anonim válasza:
Szia! Végül mennyi idő volt a hitel folyósítása?
2022. febr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
10 nap
2022. febr. 15. 18:02
 7/7 anonim válasza:
Köszönöm válaszod! Mi 02.02.-án adtuk be, 08.-án volt az értékbecslő, másnap elkészült az eredmény, de még nem történt meg a hitelbírálat.
2022. febr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!