Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha már egyszer igénybe vettem...

Ha már egyszer igénybe vettem a falusi csok-ot 2 tervezett gyerekre, de időközben változott és 3 gyereket bevállalunk, akkor a házvásárlás része ugrott?!

Figyelt kérdés
6 millióért vettünk lakást. Ebből 1,3M falusi csok támogatás. Ugye 2 gyerekre vettük igénybe. De mi van akkor ha 3at szeretnénk mégiscsak, nyilván a felújítás részét (a különbözetet) fel tudnánk venni, de mi van a lakásvásárlás részével? Az gondolom így ugrott? Utólag nem utalnak, meglévő házra, ami egyébként részben falusi csok támogatásból lett kifizetve.
2021. máj. 4. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ugrott

Egyszer vehető igénybe és arra állapítják meg a támogatást, amit akkor veszel.utolag nem hiszem hogy adnak.. ugye a falusi csoknal van 10millio? De ugye az ingatlantol is függ mennyit adnak rá.. annyira nem vagyok ebbe benne,de lehet jobban jársz ha telefonon utána kérdezel.. pofán úgy se vágnak

2021. máj. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igaz :)
2021. máj. 4. 18:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Falusi CSOK csak egy alkalommal igényelhető.
2021. máj. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1,3-1,3M Ft-ra vagy jogosult, mivel erre szerződtél, nem kérheted sem a vásárlásra, sem a felújításra sem a különbözetet.
2021. máj. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm :)
2021. máj. 5. 03:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!