Gránit bank vélemények?

Figyelt kérdés
Nem ismerem a bankot, hitel kalkulátornál sokszor ki dobja. Van valakinek tapasztalata a bankról?
2021. máj. 8. 18:01
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
64%
Kicsi bank, mindent online kell intézni, csak egy bankfiókja van. De bármelyik ATM ből tudsz levenni. Én ennyit tudok. Gondoltam rá átmegyek hozzájuk mert adnak ingyenes bankszámlát de nem tudom milyen a netbankjuk jó e. Bank mennyire megbízható.
2021. máj. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
79%
Nekem lassan egy éve van náluk számlám. Abszolút korrekt bankról beszélhetünk, az ügyfélkiszolgálással maximálisan elégedett vagyok, olcsó, mindent lehet online intézni. A mobilbank app nagyon jól működik és felhasználóbarát. A netbank kinézete eléggé elavult, de a funkcionalitással nincs probléma. Én VideóBank-on nyitottam számlát (bár úgy hallottam, hogy már simán szelfivel is lehet), nagyon gördülékenyen ment. Anno az OTP-nél 1.5 órát ültem számlanyitásnál, ez itt 25 perc volt. Nagyon jó dolog a szabad formátumú levél (netbank), mert gyakorlatilag bármit el tudsz intézni, akár írásban is. Egyetlen hátrány, hogy csak Budapesten lehet készpénzt befizetni. Csak ajánlani tudom.
2021. máj. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 Gy.Ata válasza:

Magán és céges számlának is sok éve használom.

Általában jól működik gazdaságos. A mobil app al vanna néha gondok, eltűnnek a digitalizált bank kártyák stb. de mostanában javult (2022.10)mióta a goole payt integrálták. Viszont nagy hátrány én vidéki vagyok és sehol nem tudok kp. befizetni a számlára. Másik nagy hátrány vállalkozói számlánál, hogy lemaradtak a digitalizációban ("digitális bank") nem integrálható számlázó és könyvelő rendszerekben, nem lehet automatizálni.Ezért nem is nagyon használom már a vállalkozói számlát.

2022. okt. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
19%
Még 3db ajánlókodom elérhető! JYTUU
2022. dec. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim válasza:
21%

Voltam már gránitos még az elején. Akkor az elsők között vezették be a mobilos fizetést. Ügyintézéssel soha nem volt gond, gyorsak és le lehet nekik netbankon is írni ahelyett, hogy órákat várnál a telefonos ügyintézőre. A kevés bankfiók tényleg hátrány, de nem ügyintézés szempontból. Hanem a kp befizetés miatt.


Ha most nyitsz náluk számlát 8000Ft-ot adnak ezzel a kóddal: ajánló kód: 6841E

2023. jan. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 saveas válasza:
0%

Ha az alábbi ajánlási kód megadásával nyitsz számlát, akkor 3 sikeres bankkártyás tranzakció, valamint eBank aktiválást követően 8 000 Ft-ot írnak jóvá a számládon!


XZ7SS

2023. márc. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 Miklós89 ***** válasza:
0%

Személyes tapasztalat, hogy megéri számlát létrehozni online (díjmentes a Sztár nevű számla). Jelenleg már 20 ezret kap, aki az applikáción keresztül nyit számlát, és ha ajánló kódot is használ az ember, további 8 ezer üti az ajánló és az ajánlott markát is siker esetén. Érdemes a vésett standard kártyát választani, az csak 1800 Ft éves díjat tekintve.


Ez a kód még használatlan, de jelzem, ha “elfogyna”: FYFZL


Ha további kérdés merül fel ezzel kapcsolatban, igyekszem válaszolni.

2023. márc. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim válasza:
0%

Nyiss számlát akár 0 Ft-os számlavezetési díjjal a GRÁNIT Banknál és fejenként 8 000 Ft jutalomban részesülünk.


A számlanyitás csak pár perc és teljesen online, kezdd el az alábbi linken, ahol a feltételeket is megtalálod: [link]


vagy a számlanyitás során az ‘Ajánlókód’ mezőbe írd be ezt a kódot: 5QTQC

2023. ápr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A skizofrén válasza:

Sziasztok, nekem is van egy még nem használt Gránit bank ajánlókód :

E hónaptól újra él az akció, és 10 ember használhatja ugyanezt a kódot. (jelzem, ha elfogyna).


Az ajánló kód : FHOA8


8000 Ft jár érte, szerintem jó ajánlat.

2023. júl. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 Miklós89 ***** válasza:

Én is fél éve vagyok ügyfél, nagyon meg vagyok elégedve, ráadásul az ajánló rendszer is eléggé bőkezű. Ajánlással most 30.000 + 8.000 jutalmat kap minden új ügyfél.

Nekem is van kódom:

FYFZL

2023. júl. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!