Gránit bank vélemények?

Figyelt kérdés
Nem ismerem a bankot, hitel kalkulátornál sokszor ki dobja. Van valakinek tapasztalata a bankról?
2021. máj. 8. 18:01
1 2 3 4
 11/38 Miklós89 ***** válasza:

Számlanyitás során az ‘Ajánlókód’ mezőbe írd be ezt a kódot, ebből van még 10 db: VDH8B


A Sztár számla teljesen jó és ráadásul ingyenes, kártyából pedig egy standard vésett kártya is megfelelő.

2023. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
És mikor utalják a 30000 és 8000 ft ot?
2023. júl. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Én eddig megvagyok velük elégedve, az app mostanában 3x küld üzenetet 1-1 terhelésről, az utalások néha 1perc is mire megérkeznek, ezt leszámítva minden rendben velük! Ha ajánlókoddal nyitsz számlát 8000Ft-ot kapsz. Még 8db ajánlókodom van. JYTUU a kód!
2023. júl. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 Miklós89 ***** válasza:

12-te válasz:


Nekem a nyitás után 1-2 nappal jött. 30 ezer, de csak ha akkor a kártyát is megigényelem. Utána a többi feltétel teljesülésével (3 darab legalább 1000 Ft/db értékű kártyás vásárlás), akkor a 8 ezret is néhány nap alatt jóváírják.

Még mindig van 10 lehetőség a korommal: VDH8B

2023. aug. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim válasza:
47%
Sziasztok:) nekem is van még ajánló kódom, ha esetleg valakinek kell: KDAVG. :)
2023. aug. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
Én most szeretnék nyitni számlát
2023. aug. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

Sok banknak voltam már ügyfele. A Gránitra 2014-15 környékén váltottam. Eddig maximálisan ezzel vagyok a legjobban megelégedve.

Évek óta semmi költséget nem fizetek a számlavezetésre. Két évente van 2-3e Ft kártyadíj és slussz. A betéti kamatok kiemelkedően mindig a legmagasabbak között vannak. (Állampapírt köszönöm, nem szeretnék.) Volt olyan még évvel ezelőtt, hogy egy betétnél benéztem a feltételeket és pont nem sikerült a kártyás vásárlásokat limit felett teljesíteni. A banktól kaptam egy üzenetet, hogy méltányosságból jóváírják a kamatot, de legközelebb jobban figyeljek! Engem ezzel a gesztussal eleve megvettek. Más banknál röhögtek volna a markukba, hogy akkor így jártál, nem kapsz kamatot. Hátrány valóban hogy fizikai fiók, ügyfélszolgálat csak Budapesten van. De ott a videóbank, ott a szabad formátumú levél... amit kellett mindent el tudtam intézni ezeken keresztül.

Szóval én teljesen elégedett vagyok, csak ajánlani tudom.

Apró, látom sokan itt reklámozzák az ajánlókódokat. Nekem is van, ha valaki szeretné beváltani. Számlanyitáskor erre hivatkozva 8000Ft-ot ér:

A4BD2

2023. aug. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Nekem még nem küldték se a 8000 et se a 30 ezret
2023. szept. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 Fodi97 válasza:
0%

Nekem teljesen pozitívak a tapasztalataim, javaslom a Platinun kártyát, ha sokat utazol. Épp az Otp számlám megszüntetése előtti 1 órás várakozás során jöttem rá, hogy mennyire jól döntöttem.


[link]


vagy a számlanyitás során az ‘Ajánlókód’ mezőbe írd be ezt a kódot: 1MOMP

2023. szept. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Én nem utazok sokat, meg a többi "előny" sem éri meg nekem a Platinumért kiadni több tízezer forintot. Inkább maradok a sima standard kártyánál.

Nekem az A4BD2 kódra már jött 8000 Ft.

2023. szept. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!