Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A csere bankkártya "telekód"-j...

A csere bankkártya "telekód"-ja ugyanaz lesz minta régié, vagy azt majd megint át kell állítani?

Figyelt kérdés

otp-s bankkártyám lejár, most küldik az újat a napokban....

Ahoz hogy interneten tudjak vásárolni van ez a telekod nevű dolog, a mostani kártyámon anno meg kelett változtatni ezt a kodot a netbankon keresztül.


Most amit kapok új kártyát azon is meg kell gondolom?!

Jól gondolom?



#bankkártya #telekód #bankkártya csere
2021. máj. 21. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
A telekódnak nincs köze a kártyádhoz. Azzal banki ügyeket tudsz intézni telefonos ügyfélszolgálaton keresztül. Nem kell semmilyen kód ahhoz, hogy tudj interneten vásárolni. Szerintem te a kártya hátulján lévő 3 jegyű kódra gondolsz, azt szokták változtatni.
2021. máj. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%

#1 Hülyeséget beszélsz. Egy ideje már többszintű hitelesítés van az online bankkártyás vásárlásnál. Azaz miután megadod a kártyán szereplő adatokat, átirányít egy másik oldalra, ahol be kell írni két kódot: az egyiket SMS-ben küldik (mint a netbank belépésnél), a másik pedig állandó, és az embernek be kell állítani a netbankban, ez a telekód, amiről a kérdező érdeklődik.


Sajnos az eredeti kérdésre nem tudom a választ.

2021. jún. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerinted azóta nem jött rá?
2021. jún. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

halihó


rájöttem amugy azóta valóban


Az új kártya telekódja ugyanaz mint ami a régié volt, nem kell megint átállítani a "gyári" értéket

2021. jún. 13. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!