Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Revolut! Ebben a helyzetben...

Revolut! Ebben a helyzetben szerintetek érdemes nyitni számlát?

Figyelt kérdés

Külföldön járok egyetemre, itt mindenhol Maestro van debit kártyaként.

Credit card-ra nem vagyok jogosult a bankomnál. (Már kérdeztem.)


Netes vásárlásokhoz viszont általában szar a Maestro.


Ha jól tudom, Revolut-nál lehet kérni kártyát, ami akár MasterCard akár VISA is lehet.


A kérdésem az, hogy ilyen netes vásárlásokra, ha másra nem is használnám, érdemes szerintetek?

És milyen gyorsan menne át a sima számlámról a Revolut-ra a pénz, ha pl vásárolnék valamit neten?


(Nagyobb összeget nem mernék rajta tartani azért.)


+1: A kártya hamar megjön tőlük?



2021. máj. 31. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:

3 nap alatt megjött a kártya

a pénz feltöltése általában 1 másodperc alatti

2021. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek érdemes Revolut fiókot létrehozni. Számos előnyt kínál, amit ki lehet használni. Helyén kell kezelni a céget, nem kell ott tartani a megtakarításodat, nem kell fizetést oda utaltatni és nem lesz gond. Én is elsődlegesen online vásárláshoz használom, illetve még Google Pay miatt mindennapi költésre.

Lehet kérni fizikai, virtuális és virtuális eldobható kártyát. Mastercard és VISA közül azonban sajnos nem lehet választani. Mindig mást ajánl az app. Amikor én regisztráltam, VISA járt, majd hosszú ideig Mastercard, most ismét VISA. A VISA virtuális kártyámat viszont nemrég cserélték Mastercardra. De a kártya típusa országtól is függ, ezt vedd figyelembe.

Kártyás feltöltéssel azonnal menne a feltöltés, de szerintem az Maestro-val nem megy. A SEPA utalások Euróban általában 1-2 napon belül jóváíródnak.

Nekem hamarabb jött, mint bármelyik magyar banktól.

2021. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kartya napokon belul megjon, de egybol megkapod a kartyaadatokat szoval nem kell megvarni.
2021. máj. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És a kártyájukat üzletekben/boltokban is elfogadják?


Ha pl hazalátogatok Magyarországra.

2021. máj. 31. 21:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Megfelel egy barmilyen masik bankartyanak, barhol tudsz vele fizetni.
2021. máj. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mastercard és Visa kárytát lehet kérni azokat meg a világ bármelyik pontján elfogadják,nem az a lényeg, hogy melyik bankhoz tartozik a káryta hanem , hogy melyik kártyát ki bocsátohoz
2021. jún. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!