Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bank ad VISA kártyát a...

Melyik bank ad VISA kártyát a náluk nyitott deviza (dollár) számlához?

Figyelt kérdés
pl. a Raiffeisen csak mesterkártyàt tud adni, a Budapest Bank semmilyet.

2021. aug. 5. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy emlékszem, de nézz utána, az Unicreditnél lehet Visa Classicot kérni devizaszámlához és szerintem dollárszámlához is akkor.
2021. aug. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Otp visat ad.
2021. aug. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Csak sajnos az OTP-nél nem lehet dollár alapú számlához bankkártyát igényelni.
2021. aug. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#1: Az UniCredit-nél már egyáltalán nincs VISA kártya, ugyanúgy kivonták az összeset, mint a K&H-nál.

Az Erste-nél meg lehet oldani. Ha nyitsz egy Forint folyószámlát VISA kártyával és nyitsz mellé USD devizaszámlát, a netbankon lehet váltogatni a számlák között. Tetszőlegesen állíthatod a kártya forrásszámláját.

Egyre kevesebb banknál van már VISA kártya, főleg ahol lehet devizaszámlához is igényelni. Ahogy #3 is írta, az OTP-nél nem lehet kártyát igényelni USD devizaszámlához. Csak EUR-hoz lehet, ott is csak Mastercardot.

2021. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ki pontozta le a 3. választ, és főleg hogy miért.


Mert talán lehet az OTP-nél olyat?



4.:

Egyre kevesebb banknál van választék a kártyák közül, én inkább így mondanám.

Van amelyik a Mastercardokat vonja ki és csak Visat ad. Például CIB Bank, Takarékbank.

2021. aug. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megfogom nézni a UniCreditet, CIB és a Takarékbankot is.
2021. aug. 6. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!