Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan kell pénzt utalni?...

Hogyan kell pénzt utalni? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Smartbank nevű alkalmazáson keresztül szeretnék utalni, de fogalmam sincs hogy hogyan kell, meg nemis nagyon engedi az alkalmazás.

Rámegyek arra, hogy belföldi forint átutalás, es azt irja, hpgy nincs olyan számla, amelyik engedélyezve van a szolgáltatás használatára, de olyan lehetőséget nem talalok, hogy hol tudnék hozzáadni számlát.

Viszont van ilyan lehetőség hogy bankon belüli deviza átutalás, ami működik, az jó lehet erre a célra? Ezen keresztül lehet utalni?

(Egyébként euro van a kártyámon, nem Ft, ha ez számít)



2021. szept. 10. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű csak letöltötted az appot, de nem lett helyesen beállítva.

Az a baj ezzel, hogy a banki adatok,mivel pénzügyi tranzakciókat lehet velük végrehajtani, akár (sok)milliós tételben, ezért nagyon érzékenyek.

Ha kiadod őket egy idegennek (számodra én is az vagyok, meg mindenki az, aki ideír), akkor kőkeményen vissza lehet velük élni, általánosságban meg nagyon pici az esélye, hogy a konkrét appot úgy ismerje valaki, hogy a konkrét képernyők megmutatása nélkül tudna neked segíteni.

2021. szept. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem forint van a számládon, mégis miből gondoltad, hogy működni fog a forint átutalás? A külföldi pénznem a deviza, te azt akarsz utalni.
2021. szept. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"A külföldi pénznem a deviza, te azt akarsz utalni."

Tehát az a kategória ami nekem kell?

A bankon belüli deviza átutalás?

2021. szept. 10. 10:57
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Esetleg ne noname utolsó alkalmazáson próbálkozz (eleve, ki bízik meg ilyenekben?). TransferWise, Revolut, stb, ha már digitális bankolni akarsz...
2021. szept. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%

smartbank=otp

gondolom szlovák otp,hogy ott hogyan kell utalni azt kérdezd meg szlovákul:

segítek:

ako previesť z bankového účtu ezt tedd fel a szlovák gyakorin

2021. szept. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
#4: A Smartbank az OTP saját netbank alkalmazása, te okostojás!
2021. szept. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%

#4


Akkor ezt írja oda. :D Melyik a felismerhetőbb márka, az OTP, vagy a 'smartbank'? Amúgy régen én is kipróbáltam ezek szerint (az OTP appot) és egy hulladék volt, a netbank felületük használható.

2021. szept. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!