Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha szakot váltottam egyetemen...

Ha szakot váltottam egyetemen újrafelvételizéssel, akkor a diákhitel1-t folyósítják-e a legközelebbi folyósításkor?

Figyelt kérdés
Ugyanis megszűnt 1-2 hónapra a hallgatói jogviszonyom.

2021. szept. 16. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Át kell írnod a rendszerben az új szak (és az új egyetem, ha az is változott) adataira a régit, akkor folyósítják tovább, nem kell új szerződés és nem kell a mostanit törleszteni se.
2021. szept. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De mivel kicsúsztál a határidőből (tegnap még lehetett volna), legközelebb novemberben folyósítanak, de akkor a szeptemberit és az októberit is megkapod visszamenőleg.
2021. szept. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is szakot váltottam és beiratkozáskor jelentettem a DH központba, de mivel most másképp történik a lekérdezés, nálunk a SOTE-n pl el sem kezdték, szerintem menj be minél hamarabb vagy online jelezd a szakváltást és megkapod te is amint lezárult a bejelentkezési időszak (már nem lehet passziváltatni a félévet)
2021. szept. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Felsőoktatási Információs Rendszerből frissítették az adataimat szeptember elején.
2021. okt. 6. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!