Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » SOS! Egy fiatal életet menthet...

SOS! Egy fiatal életet menthettek meg most! Mibe fektessem az 1 millió forintomat most amikor össze fog omlani az ország?

Figyelt kérdés

[link]


OTP kártyám van, 1,3 millió megtakarításom (1,5 éve dolgozok 2 munkanélküli időszakkal), a szüleimmel élek és krónikus beteg vagyok (így nem végezhetek fizikai munkát és 30 ezret kell havi szinten gyógyszerre költenem).


Napi szinten munkába járok 100 km-t vezetve (a benzináremelkedést már kezdem megérezni) és nem szeretném hogyha jönne valami nagy káosz, akkor repüljön a nagy nehezen, vérrel összekuporgatott pénzem.


KÉRDÉS: mit javasoltok most, amibe befektetve évekig tartja az inflációt az 1 millióm (ennyit akarok félretenni) és tutibiztosan megbízható (ergo semmit nem vesztek vele?


Arra gondoltam, hogy egy az egyben átváltom euróra, mert a HUF-EUR árfolyama ennél csak rosszabb lesz. Vagy ti mit tudnátok tanácsolni, hogy a következő években ne ússzon el a pénzem? (lány vagyok amúgy, ha ez számít)



2021. okt. 8. 16:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
34%

Pont gyűjtőknek útmutató


Ha azt akarod mindig, hogy hasznos legyen amit írsz, írd oda minden hova, hogy állampapír.


Ha nem akarod, hogy lepontozzanak ne használd azt a szót, hogy bitcoin.


Így tökéletes,sikeres befektető embernek számítassz a gyakorin.

2021. okt. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
12%

Kriptovalutába fejtess be! Nézd meg a részletes bemutató videóit a cryptobotnak a youtubeon. YieldNodes, Zion finance, Hyperfund. Ezek kis kockázatú, ámde még így is jobban termelő, megbízható cégek. Az egyik most tart nyílt auditálást Máltán amire lehetett jelentkezni is.

(havi 7-10%,a másik kettő pedig napi 0,5) Én ezekre osztanám el az 1 milliót de pont annyival indítok magamnak is, de még csak egy van meg a 3 ból.(nyilván nem csak ebből a 3 ból áll a portfólióm)

A nyugdíjbiztosításomat vissza is fogom vonni ennek a cikknek a hatására mert addigra nagyon sokat fog inflálódni a forint.


[link]


Tessék. Most már jöhetnek a MÁP os lepontozók. 27/F

2021. okt. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

A bitcoin-os idiótáknak:


Szerintetek mit értek én az informatikához meg a közkazdaságtanhoz?


Olyan tippet vártam, ami ennyiből áll:


Bemegyek, aláírom, befizetem és várom a kamatot. Ennyi.


De lehet tényleg átváltom euróra. Arra vszeg elég 2500 euró, hogy gáz esetén emigráljak nyugatra repjeggyel és pár napig megszálljak (esetleg segítő magyaroknál) amig megkeresek egy helyi jogvédő szervezetet.

2021. okt. 9. 19:32
 14/17 anonim ***** válasza:
36%
A bitcoin is csak ennyi, csak mondom. Beutalod a penzt, megveszed, tartod, telik az ido, eladod, kiutalod a penzt
2021. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
53%
Ha ennyire hülye vagy tényleg állampapír, de ehhez nem kellett volna kérdést kiírni
2021. okt. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
75%

Sajnálom a nehéz helyzeted, de ne legyél naiv! Külföldön sincs kolbászból a kerítés. Honnan veszed hogy megszállhatsz más "segítő magyaroknál"? Rengetegen mennek ki kevés pénzzel, hasonló helyzet miatt, nem hiszem, hogy jobban tudna/akarna bárki segíteni neked, mint akárki másnak. Illetve nem tudom, milyen jogvédő szervezetről beszélsz, de nem vagy szír/afgán menekült, hogy jön ide a jogvédelem?

Alaposan nézz utána a dolgoknak, ne csak álmodozz.

2021. okt. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
61%

“De lehet tényleg átváltom euróra. Arra vszeg elég 2500 euró, hogy gáz esetén emigráljak nyugatra repjeggyel és pár napig megszálljak (esetleg segítő magyaroknál) amig megkeresek egy helyi jogvédő szervezetet.”


Ez az év vicce 😆

Jogvédőszervezet, vendégség magyaroknál ismeretlenül, 2500€ befektetés. Ez kevés pénz, evvel nem tudsz mit csinálni.

2021. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!