Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Csőbe húztak. Hogyan tudok...

Csőbe húztak. Hogyan tudok pénzzel kiszállni a dologból?

Figyelt kérdés

Üdv

38 éves vagyok, 24 éves koromban elmentem kezesnek a lány testvérem férjének, aki kedvelt család tagunk volt

-de sajnos a kezesség után nem sokkal kifordult önmagából a sógor,(ivott,csalt, nőzött, fegyverrel fenyegetőzött stb)

Ezért a házasságuk felbomlott.


Pár év múlva kiderült, hogy nem fizette a hitelt.. Ennek pontosan 9 éve =jogerős fizetési meghagyást kaptam.

Mivel állítólag fizetgette ezért a végrehajtás nem indult el az irányomban, egészen 2 évvel ezelőttig abba a tudatban voltam hogy kifizette, hiszen ezt mondta plusz sehol nem volt jele, hogy él még a tartozás.Persze kiderult 2 éve , hogy kamu és a faktor cég már jelezte, hogy elindítja a végrehajtást a részemről.

Mivel "megfenyegettem" megint elkezdte fizetni, kb 2 millió forintig ki tartott a lendület :de most jön a fekete leves :azt mondta nem hajlandó, hajtsák be rajtam, vigyék el a házam, autóm mindenem mert ő élni akar...


Egy 50 milliós házban lakik a jelenlegi nejével, van kiadott lakásuk albérlőknek,de minden az új nő gyereke nevén van. Luxusban él!


Az idiota már kb 3x kifizette a felvett lóvét és még így is 10 milla van hátra, mert soha nem egyezett meg a kov. Kezelokkel..

Nos én megegyeztem, 2 millióért cserébe ki enged a faktor cég a kezességből..Álmatlan éjszakáink voltak, tönkre tette a családunk, ezért nem lett még egy gyerekünk..



Szeretném ezt a pénzt behajtani rajta. Mit tegyek?

A neje bevonható az ügyletbe?


Valós és jó megoldásokra lenne szükségem! (A fizetése állítólag már terhelt..)


Köszönöm



#ügyvéd #kezes #hitel #Ki használ
2021. okt. 18. 22:56
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat..


:( bizony a saját anyámnak se fogok semmit aláírni ezentúl az biztos.. Nemhogy másnak.


Azért Megprobalom a lehetetlent, valamennyit akkor is vissza fog adni... Mert nyugta nem lesz az biztos.

2021. okt. 19. 14:21
 22/23 anonim ***** válasza:
61%
Azért merész a sógór, hogy átjatszott a nejének a gyerekére mindent. Gondolom, a gondviselő a neje. De ha összevesznek? Minden marad a gyerek nevén?
2021. okt. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Legrosszabb esetben haza költözik az idős szüleihez, akik szintén tehetősebbek..de nem gondolom, hogy megtudna a nő szabadulni tőle,elég ügyes manipulator.
2021. okt. 19. 21:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!