Full ingyen bankszamla?

Figyelt kérdés

tehat feltetel nelkuli ingyenes szamlavezetes, semmilyen rejtett koltseg. (igenyelheto kartya ara irrelevans)

nincs rendszeres jovedelmem, de szuksegem lenne egy szamlara, online vasarlashoz.


thx!


2021. nov. 23. 23:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Revolut.
2021. nov. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Bankmonitor
2021. nov. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Hintalow ***** válasza:
100%

A revoluttal az a baj (javìtsatok ki ha tèvedek) hogy bankszámla nèlkül a hajadra kenheted, mert nem tudsz rá pènzt tenni.

Amúgy nem azokat az időket èljük, hogy feltètel nèlküli ingyenes számlák legyenek.

Esetleg a rafi bázis számláját èrdemes megnèzni ha csak vásárlásra kell, annak nincs havidìjja

2021. nov. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

granit banknal talaltam tobb csomagot, aminel elvileg nincs szamlavezetesi dij. (hello, sztar, digitalis)

megtudna ezt vki erositeni? thx!


keszpenzt ugyan nem lehet befizetni, de mas szemellyel is tudnek utaltatni a szamlamra.

2021. nov. 24. 14:48
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha más személlyel akarsz utaltatni, arra tökéletes a revolut
2021. nov. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

am most latom, h online vasarlast irtam csak. kihagytam a kartyas vasarlast. erre is szuksegem lenne.

marha almosan irtam a kerdest.

bocsanat.

2021. nov. 24. 15:01
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
Kétezer párszáz forint a teljes értékű revolut bankkártya. A virtuális meg ingyenes, telóval bárhol lehet fizetni.
2021. nov. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
a revolut eur alapu, ahogy nezem. mindenkepp huf szamla kell.
2021. nov. 24. 18:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Revoluton olyan devizanemet állítasz be, amilyet akarsz. Nekem is forintban van.
2021. nov. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Feltétel nélkül ingyenes bankszámla csak a Gránit Banknál és a MagNet Banknál van. Nekem a Gránitnál van, Hello Gránit csomagban kezdtem, ami tulajdonképpen ugyanaz, mint a Sztár, csak az első három hónapban van visszatérítés a banki díjakból. A Sztár és a Digitális között annyi a különbség, hogy a Sztár esetében van az utalásoknak minimum díja, ugyanakkor kedvezőbb a százalékos díjtétel, míg a Digitális csomagnál magasabb a százalék, cserébe nincs minimum díj. Ha sokszor utalsz keveset, akkor a Digitális, nagyobb összegű utalások esetén a Sztár éri meg jobban. A Most kártya díja első évben 0 Ft, második évtől 3.390 Ft ha jól emlékszem, bár nekem Platinum kártyám van, ami olyan 16.000 Ft körül van.
2021. nov. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!