Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Várjak a számlanyitással amíg...

Várjak a számlanyitással amíg elköltözöm?

Figyelt kérdés
Szeretnék a k&h-nál egy számlát nyitni, de kb 1 hónap múlva elköltözöm. Ugye le kel fotózni a lakcímkártyát, és a szerződésben benne van a lakcím. Utólag hol lehet a lakcímet megváltoztatni? Attól félnék hogy a régi címemre küldenének levelet.

2021. dec. 7. 18:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem küldenek levelet, mégis mit küldenének? A bankkártyát, de azt megkapod egy hónapon belül, vagy kéred, hogy bankfiókban vehesd át. Sőt, szerintem levelezési címet is megadhatsz. Nekem már azelőtt az albérletbe küldte (másik bank) a leveleket (akciós személyi kölcsönökről, hogy rákerült volna a cím a lakcímkártyámra.
2021. dec. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én bankfiókban szoktam átvenni a kártyát, de előre szólni kell, ha ezt akarod.
2021. dec. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

8# igazad van, pár száz forintért nem érdemes.

a bankomnál 0.- Ft a havi költség ...

2021. dec. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Később is át tudod íratni a címed, sőt igazából át is kell. Kötelező bejelenteni a változást.


Ami a levelezést illeti: Levelezési címnek bármit szabadon megadhatsz, olyat is ami nem szerepel a lakcímkártyán. Később ezt is módosíthatod.

2021. dec. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!