Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kripto valutát mennyire lehet...

Kripto valutát mennyire lehet visszakövetni?

Figyelt kérdés

Egy oldalon szép mennyiségű bitcoinom gyűlt össze,hogyan tudnám levenni anélkül,hogy visszakövethető legyen?


Válaszokat köszönöm!



2022. jan. 8. 04:48
1 2
 1/17 SIDLER22 ***** válasza:
Mármint hogy levenni? Forintba? És hogy érted, hogy ne lehessen visszakövetni? Ez attól függ, hogy miből van az a Bitcoin. Ha tőzsde áremelkedéssel nyerted akkor a befektetett összeget nem kell leadóznod csak a profitot. Ha meg csak úgy "van" akkor sima SZJA-t kell utána fizetni úgy tudom.
2022. jan. 8. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Úgy értettem,hogy ne lehessen kideríteni,hogy ki vette le és kinek utalta vagy hová.
2022. jan. 8. 06:37
 3/17 SIDLER22 ***** válasza:
Hát ennek is több területe van. Nem értem pontosan mire gondolsz. Ennek a tárcának van egy másik tulaja és nem szeretnéd, hogy megtudja, hogy hova ment a pénz? Vagy az állam elől szeretnéd ezt elrejteni? Vagy melyik részére gondolsz.
2022. jan. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem ártana kifejteni, nyilván mindent meg lehet oldani, de 0 infóval elég nehéz tanácsot adni.
2022. jan. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Először szerintem írd be, hogy hol gyűlt össze ez a kripto, mert ha legit helyen kereskednél nyereségesen, akkor nem hiszem, hogy ilyen kérdést tennél fel. Nem valami átverős oldal?
2022. jan. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Csak adót nem akar fizetni. Szerintem nyilatkozz a NAVnak, hogy nem akarsz adózni, és kész.
2022. jan. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha az adófizetést akarod elkerülni az nem így megy, amíg befizeted az adót a NAV telibeszarja, hogy honnan van. Nyilván ha nyomoz utána a rendőrség az más téma.


Továbbra is kellene valami infó, hogy mégis mit akarsz elérni, mivel csak úgy lehet tanácsot adni.

2022. jan. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mondom, ha rendes kereskedő lenne, akkor tudná hogy tudja fiatra váltani. Szerintem valami "befizetsz és kereskednek vele és még befizetsz meg még befizetsz és a számlán látod hogy több ezer dollárod van, de sosem fogsz hozzájutni" típusú scamet nyelt be, és sehogy nem tudja megszerezni a pénzt. Amit ugye nem is lehet.
2022. jan. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
7: a NAV lehet, de 1-2 millió után hova tudja kikérni? a banknak bizonyítani kell, hogy honnan van, mert nem fogják jóváírni a számláján. Bár továbbra is állítom hogy átverős dologról van szó.
2022. jan. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#9 Megmondja, hogy most utalta ki az évek óta befektetett pénzét. Ez bőven elég magyarázat lesz nekik.
2022. jan. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!