Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kripto valutát mennyire lehet...

Kripto valutát mennyire lehet visszakövetni?

Figyelt kérdés

Egy oldalon szép mennyiségű bitcoinom gyűlt össze,hogyan tudnám levenni anélkül,hogy visszakövethető legyen?


Válaszokat köszönöm!



2022. jan. 8. 04:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak vett valamennyi kriptót és most el akarja adni haszonnal. ehhez nem kell nagy szaktudás és emellett bőven belefér hogy semmi mást nem tud
2022. jan. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hat attol fugg ugyebar.


Ha illegalis kripto akkor mixeren at kell kuldeni es atmbol kivenni kis osszegekbe.


Ha legalis akkor regisztralsz egy tozsdere, kikuldod oda, eladod, kiutalod a pénzt magadnak es befizeted a 15 szazalek adot

2022. jan. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mixer 😂😂 Ha nagyon akarja a rendőrség feldughatja magának a miért, vannak erre sokkal jobb megoldások. Főleg úgy, hogy nem 1-2 scam mixer üzemel az interneten és könnyű nyitott szájjal rohanni a faszerdőbe.
2022. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az csak egy tévhit hogy mixelt nem lehet le követni Max nem lehet papíron ceruzával mert ahhoz tényleg bonyolult. De egy átlagos informatikus képes rá.
2022. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Srácok... azt írta, hogy "szép mennyiségű bitcoinom gyűlt össze", nekem ez nem azt jelenti hogy anno vett és most sokat ér. Először írja már be hogy honnan akarja levenni, mert nekem nagyon fura ez.
2022. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Keress vkit aki megveszi kp-ért
2022. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hagyjátok, ez a csávó nem fog válaszolni többet szerintem
2022. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!