Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha online személyi kölcsönt...

Ha online személyi kölcsönt igényeltem és tévedésből a határozatlan idejű munkaszerződést pipáltam be, de valójában határozott idejű a szerződés kell-e szólnom bárkinek, vagy amúgy a kutya sem ellenőrzi és ne foglalkozzak vele csak fizessem?

Figyelt kérdés

2022. máj. 13. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kellett megadni a hatorozott ideju szerzodesed idotartamat? Mert ha az van kvara nem mindegy hogy ket honapig tart meg vagy 1 évig..
2022. máj. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mivel a kérdésben írt módon határozatlan-t adtam meg így ugye nem kért időtartamot. :/
2022. máj. 14. 00:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Jogos..


Azonban nem veletlenul kell kipipalni a vegen azt hogy bentojogi felelosseged is van ha rosszul toltod ki.


Meg ha veletlenul is rontottad el, siman lehet ez csalas is.


Aki jogtalan haszonszerzés végett mást tévedésbe ejt, vagy tévedésben tart, és ezzel kárt okoz, csalást követ el.


Nem szeretnek kolcsont adni hatorozott munkaidore, igy siman lehet hogy pont ezert kapnad meg. En a helyedben jeleznem nekik.

2022. máj. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!