Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Huszonévesen mennyire gáz,...

Huszonévesen mennyire gáz, hogy 1 millió hitelt vettünk fel élelmiszerre?

Figyelt kérdés
És az is szendvics

2022. júl. 8. 02:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

xD


Jelenleg egyéni vállalkozóként számlázok egy játékfejlesztő cégnek, amit egy haverom csinált. Játékelmélet, játékpszichológia, stb...

#19 voltam

2022. júl. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan mit dolgozol, de embereknek ilyen mentalitással te soha büdös életben nem fogsz segíteni, ha szerinted többet ér a sport, mint egy jó pszichológus.
2022. júl. 11. 19:19
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Köszi a tanácsot, de a kiírt kérdésedre tekintettel vállalkozási, pénzügyi, életviteli tanácsaidat inkább fenntartásokkal kezelném.


Mindenesetre kajára még nem kellett hitelt felvennem, pedig pár éve külön élek a szülőktől.


#19 voltam.

2022. júl. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Tudod nekem posztraumás stresszem van, volt hogy 2 évig napi 5 km-t futottam és diétáztam, majd annyira eldurvult a helyzet később, hogy öngyilkosságot kíséreltem meg, majd alkoholista lettem.


1.5 éve járok pszichiáterhez, de óriási a változás az előtte lévő állapotromláshoz képest.


Ha ennyire buta vagy, akkor hagyd ott az egyetemet, mert hidd el ez neked nem fog menni.

2022. júl. 11. 19:22
 25/25 anonim ***** válasza:
50%

Sajnálom az állapotodat. A pszichológia üzleti szempontból érdekel, (marketing, gamification, stb.) nem szándékozom praktizálni. Ennyi önismeretem van, ha ez megnyugtat.


Mindenesetre jbbulást.

2022. júl. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!