Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bruttó 1,2 millió jó fizetés...

Bruttó 1,2 millió jó fizetés manapság egy fullstack developernek? Tapasztalat kb medior szint teteje, senior szint alja.

Figyelt kérdés

2022. máj. 10. 15:07
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
78%

Ceg- es pozicio fuggo.

Medior poziban kiemelkedonek mondhato, senior poziban gyengenek.

2022. máj. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
14%
Elmegy, de pillanatnyilag, ha megy az angol folyekonyan, kulfoldi cegek kifizetik a brutto 2-3 millat is.
2022. máj. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Melyik külföldi cég? Tudsz küldeni párat? Előre is nagyon köszönöm!
2022. máj. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
82%
Ez reális fizetés ezen a szinten.
2022. máj. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
28%
2-3 milla a nagy frászt. Talán a google, de más nem nagyon. 9 év külföldi tapasztalattal, folyékony angollal, 1.8 volt a legjobb amit találtam.
2022. máj. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
30%

#5 ha 9 ev tapasztalattal 1.8 volt a legjobb, amit talaltal, akkor rossz helyen kerestel. A Google-on kivul 5-8 ceget tudok kapasbol, akik fizetnek 2 milla felett senior+ szinten es ezek csak azok, akikkel szemelyes tapasztalatom van (dolgozom/dolgoztam ott, kaptam ajanlatot toluk vagy keresett recruiter bersavval).

3 milla az valoban eros, de lead/staff/principal szinten nem peldatlan, mar egy kis Vacuumlabs is ad ennyit:

[link] (oldal kozepen talalod a publikus bersavokat)

2022. máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
24%

" 9 év külföldi tapasztalattal"


Ezzel nem irtad korbe a tapasztalatodat, vannak kulfoldon nagy cegek, amiknel MO videki cegeknel is magasabb a lec. Ha 1.8-nal nem talaltal tobbet, akkor szakmailag gyenge vagy, ez van. Ennyit budapesti kontraktoroknak kifizetnek helyi magyar cegek.


Elarulok egy oriasi titkot. Eves 100k dollar az egy nagyon jutanyos ar egy senior fejlesztoert amerikaban, es a jarvany alatt sokkal nyitottabba valtak az ottani cegek a tavmunkara. ;)


Persze, ilyen bolcsessegekben picit nehez kifejezni, hogy azert elvarasok is vannak. De ha te ennyire szkeptikus vagy, azaz kozvetlen kapcsolati halodban sincsenek fejlesztok, akik MO-rol keresnek ennyit, akkor egesz egyszeruen mas ligakban jatszunk. ;)


(En magam egy nagyon gagyi feljesztonek tartom, csak... gyerekkorom ota csinalom.)

2022. máj. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
37%

Csak a tisztánlátás végett, nagybankoknak (UBS, CS) dolgoztam Svájcban, és a végefelé évi 140k CHF-et kerestem. Itthon, a Morgan, a Blackrock meg a Citi VP szintű állásoknál másfél millára húzzák a szájukat, az EPAMnál a lead dev pozira a másfél az már sok. Minden bizonnyal kapcsolati hálókon keresztül feljebb is lehet menni, de 9 év külföld után az pont hogy nincs. De így is erősen kétlem, hogy két milla felett tobzódnak a lehetőségek.


Amúgy interjúztam a Vacuumlabs-hez is, na most tényleg igaz, hogy 9000 eur-ig fel lehet menni az állásaikkal, csakhogy nem Magyarországon, hanem pl a lengyeleknél, ahol az általános bérszínvonal jóval magasabb, pláne az IT-ben. Itt olyan 5-6k eur

2022. máj. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
84%
Alkalmazotti status felejtos, ha jol akarsz keresni. Kontraktorkodasban van a love, tavmunkaban is ez alap.
2022. máj. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
64%

"Csak a tisztánlátás végett, nagybankoknak (UBS, CS) dolgoztam Svájcban, és a végefelé évi 140k CHF-et kerestem."


Abszolut nem bantasbol, vagy kotekedesbol, csak a tisztanlatas vegett, de ezzel sem hataroztad meg a tapasztalatodat. :P

2022. máj. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!