Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 30 ezer forintos egy félévre...

30 ezer forintos egy félévre szóló diákhitelt igényeltem de 150 ezret utaltak. Ez normális?

Figyelt kérdés

Nemrég igényeltem (kb. szeptember végén) 30 ezer ft értékű hitelösszeget Diákhitel1-en, egy félévre. Ma jött meg és 150 ezer forintot utaltak. Ez normális, vagy valami hiba történhetett, vagy mit kereshet 150 ezer forint az utalásnál?


Lehet én vagyok hülye, vagy teljesen másképp működik mint gondoltam, de mindenhol máshol 30 ezer forint igénylést ír egy félévre szólva, ahogyan azt rögzítettem. Hogy adódhat ez akkor össze így?



2022. okt. 7. 12:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9 vagyok lehet lepontozni de így van 😂 menjetek legközelebb kérdezzétek meg hány diplomás dolgozik a mekibe ahol zabáltok
2023. jan. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, el ne felejtsd a folyósítást szüneteltetni!!! Mert ha nem teszed, megint utalnak ebben a félévben is, a képzés végéig.
2023. febr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez valami kamukerdes??
febr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!