Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi történik ha OTP junior...

Mi történik ha OTP junior számlámon mínuszba megyek?

Figyelt kérdés

Egészen véletlenül történt igazából nem is tudom ez hogy lehetséges.

Egy tatabányai kocsmában fizettem kártyámmal egy éjszaka okt7-én majd tovább költöttem róla annak tudatában hogy még van rajta pénz. De mint most kiderült annak az árát csak okt21-én könyvelték el így annyival most mínuszba kerültem mivel nem volt rajta pénz.

Hogy lehetséges ez és miért van, hogy csak ennyivel később vonódott le a kártyámról a pénz? Vannak-e ennek következményei?



2022. okt. 25. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, mikor könyvelték, a tranzakció időpontjában zárolásra kerül az összeg. Az OTP juniort nem is lehet mínuszba vinni, max valami banki díj levonása esetén fordulhat negatívba.
2022. okt. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. Amikor legközelebb penz kerul ra akkor annyival kevesebbet tuds kokteni.

Esetleg nagyon minimalis kamat megy ra

2022. okt. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!