Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Anyámmal közös lakáshitel?

Anyámmal közös lakáshitel?

Figyelt kérdés
Anyám fel akar venni velem közös lakáshitelt. Ő lenne az adóstárs. A gond az, hogy alapból egy irányító típus. Nemtudom mennyire lenne szerencsés vele közösködni. A barátommal más terveink vannak. Úgy érzem ha felveszem vele a hitelt, akkor azt fogja gondolni, hogy szabadon irányíthat.

2022. nov. 19. 07:14
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
85%

Hazudik! Ha neked akarna akkor miért kell tulajdonrésze legyen?


A haszonélvezti jog a legsza®abb ami lehet. Ha pároddal elakarjátok adni akkor amíg anyád nem írja alá a beleegyezést soha nem fogjátok eladni.

2022. nov. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
59%
20 éves vagy?
2022. nov. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 A kérdező kommentje:
Ő a párjánál lakik, és ahhoz a lakáshoz van köze ergo anyám semmiképpen nem jönne hozzám lakni. Viszont én inkább kiadnám, de ebbe ugye meg nem menne bele.
2022. nov. 19. 08:03
 14/70 anonim ***** válasza:
100%

"Ő a párjánál lakik."

Vajon meddig?


"Azt mondja nekem akar lakást, hogy ne albérletben éljek örökké."

Akkor lépje meg úgy, hogy érezd, valóban Neked akar vele jót. Tegye meg ezt haszonélvezeti jog nélkül. Akkor már elhinném neki, hogy valóban az én javamat akarja.


Nyilván nem ismerem Anyukádat, nem akarom bántani, de láttam én már elég érdekes esetet családon belül.

2022. nov. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
83%

Ja... Kedves anyuka aki nekem akar jót, hogy legyen hol lakni... Meg a párjánál lakik uhhhu...


Aztán kiharcolja hogy mondjam fel az albit, beköltözök a saját lakásomba... Ő eladja a másik házat beköltöznek hozzám aztán élünk hárman, hozzám költözik a párom mikor lesz gyerek kéne a nagyobb ház, anyuka nem engedi eladni, meg elköltözni se akar....


Uhhuu

2022. nov. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 A kérdező kommentje:
Azt mondja a haszonélvezeti joggal bevéd engem.
2022. nov. 19. 08:08
 17/70 anonim ***** válasza:
19%
Hány éves vagy? Eltartási szerződést is kössetek szerintem
2022. nov. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 A kérdező kommentje:
Nem, mert ő a párja (már férje pontosabban) nála lakik. Csak attól félek, mi lesz ha lesz vele valami, fizethetném egyedül a 200as törlesztőt.
2022. nov. 19. 08:10
 19/70 A kérdező kommentje:
Egyedül egyébként nem tudnék lakáshoz jutni.
2022. nov. 19. 08:11
 20/70 anonim ***** válasza:
18%

Úristen 🤣🤣🤣🤣 200 ezres törlesztő... Palotát vesztek?


Csináld azt amit anyád mond más úgyse jó, leírtunk mindent de te fújod amit anyád mond. Nem kicsit vagy anyád szoknyája alatt, nem tudom mire fel akkor ez a kérdés.


Kár volt időt pazarolni rád, hogy ide válaszoljak.


Hétfőn Go a bankba anyáddal mindent IS írjál alá!

2022. nov. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!