Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vissza lehet élni a számlaszám...

Vissza lehet élni a számlaszámomal ha utaltam valakinek?

Figyelt kérdés

Vásárolni akartam magánszemélytől de amint átutaltam a pénzt letiltot és nem kaptam meg amit vettem!!

Most félek hogy hitelt vesz fel a nevembe vagy valami csalást követ el

Lehet csalást elkövetni?



2023. jan. 17. 19:54
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
8: írd le mi történt mért volt csalo miat rendőrségi ügyed
2023. jan. 17. 20:33
 12/20 anonim ***** válasza:
52%
A csalás már megtörtént, eltűnt a pénzeddel. Én inkább ezzel foglalkoznék, ha nem 500 forintról van szó.
2023. jan. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
apple meg a tesla bankszámla száma is publikus.. akkor gyorsan hitelt veszek fel rájuk.
2023. jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"Vásárolni akartam magánszemélytől de amint átutaltam a pénzt letiltot és nem kaptam meg amit vettem!!


Most félek hogy hitelt vesz fel a nevembe vagy valami csalást követ el."


A bankszámlaszámod ismeretében ilyet nem tud tenni. A bankszámlaszám arra szolgál, hogy annak ismeretében tudjanak neked utalni pénzt, valamint Te tudsz róla elutalni pénzt. Másra nem tudják használni.


Lehet csalást elkövetni?"


Az, akinek utaltál pénzt azzal követett el csalást, hogy cserébe nem küldte a kifizetett árut.

Átvert...

2023. jan. 18. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

#11 dióhèjba:

Jófogásra kiírtam mit keresek, rámírt egy nő, hogy van neki, elutaltam a pénzt majd nem jelentkezett és nem küldte a cuccot, mással is megcsinálta (egyébként tudtam, hogy átvágás lesz, de mondom kiprobálom)

Aztán pár héttel később hívott a rendőrség, hogy ezzel a nővel utalásom volt történt e velem is ilyen csalás, jöjjek be a rendőrségre, jegyzőkönyv stb, aztán kérdezte, hogy ha visszautalja a pénzem enyhítő körülményt kap a nő stb, mondtam tartsa meg a pénzt mehet a legsúlyosabb ítélet xd

Ha már volt kedve lehúzni másokat, amit én fizettem meg nem érdekelt. Aztán most várom a további fejleményeket, lehet majd bíróság után visszakapom a pénzem meg majd jön a zárójelentés egyszer évek múlva.

2023. jan. 18. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
nem tud vele visszaélni
2023. jan. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
A cégeknek nyilvános a bankszámlaszáma. Az alapítványoknak is. Sőt, a NAV számlaszámai is nyilvánosak. Gondolod kiírnák, ha vissza lehetne vele élni?
2023. jan. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Hát azért félek 21 éves vagyok még eddig soha nem utaltam senkinek meg nem is vettem utalásal engem is jofogáson vertek átt
2023. jan. 18. 18:44
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

"Hát azért félek 21 éves vagyok "


Kedves 21 éves!

Ne féljél, nincs miért. Remélem ennyi hozzászólónak végre elhiszed. :)

2023. jan. 19. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm írtatok
2023. jan. 19. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!