Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Személyikölcsönnél ez mennyit...

Személyikölcsönnél ez mennyit szàmît?

Figyelt kérdés
ha jól tudom,a legtöbb banknál 3 hónap számlvazetés az alapkövetelmény,hogy kapjak személyikölcsönt. ha én pl december 1.-jén nyitottam meg a számlàm,és március 1.-jén már megyek a bankba kölcsönt igényelni,akkor mennyivel kisebb eséllyel kapom meg,mint ha pl 4 hónap múlva mennék?vagy a 3 hónap letelete utàn ugyanakkora esélyem van,mint ha 4-5-6 hónapja lennék annàl a banknàl?

2023. febr. 2. 01:38
 1/1 anonim ***** válasza:

A három hónap nem a munkaviszonyra vonatkozik?

Mert nyilván ott vannak időbeli elvárások.


Vagy olyan elvárás is simán lehet, hogy legyen az adott banknál számlád. De hogy ott is valamennyi időnek el kellett már telnie?

Vagy esetleg arról lehet szó, hogy munkáltatói jövedelemigazolás nélkül, pusztán bankszámlakivonattal kaphat az ügyfél hitelt, hiszen látják, hogy három hónapja mindig oda jön a fizetése.


Vagy melyik bank ez? Lehet, hogy valami ritkább elvárása van.

2023. febr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!