Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lesz még bankcsőd? Vagy csak...

Lesz még bankcsőd? Vagy csak ez a 2 és ennyi volt?

Figyelt kérdés
És milyen hatása lesz itt Magyarországon a 2 amerikai bankcsődnek rövidtávon, középtávon, hosszú távon?

2023. márc. 11. 04:31
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Lesz.

Nem csak ennyi volt.

Semmilyen, semmilyen, semmilyen.

2023. márc. 11. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

1: És az utolsó mikor lesz?

És az USD-HUF árfolyam?

2023. márc. 11. 05:07
 3/34 anonim ***** válasza:
93%
Semmi hatasa...
2023. márc. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Az extraprofit adón kìvül semmilyen negatív hatàs nem érte a bankokat. Szóval ahol nem kontàr a vezetőség ott minden szuper még ìgyis
2023. márc. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Az egész világra kiterjedő, továbbgyűrűző, elkerülhetetlen és brutálisan negatív hatása lesz, de nem pont épp ennek, csak ez is hozzájárul. Az egész világ a csőd felé zakatol, de persze ez még eltart jónéhány évig. Addig lehet hülyének nézni azokat, akik ezt mondják (tudni a megfelelő helyeken már mindenki tudja rég, de hát pánikkeltés lenne beszélni is róla), utána meg lehet sírni. Sajnálatos, de ez van.
2023. márc. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
5: Kitől van ez a biztos információd? Mit dolgozol?
2023. márc. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Biztos valami felsővezető de mégis itt eszi a fene gykn higy okoskodjon :D
2023. márc. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
73%

Erről beszéltem, nem is kellett sokáig várni rátok. Nyugodtan nézzetek hülyének. Nem "kitől" van ez az infóm, te tényleg azt gondolod, hogy valaki ezt így megmondta nekem, én meg csak továbbadom :D

A családom amúgy pénzügyi területen dolgozik, én nem (nem vagyok felsővezető, középvezető vagyok, de ez sem tudom hogy jön ide), illetve nem "okoskodom", ez "egyszerű" (nem olyan egyszerű, mint a ti kommentetek), megfigyelés és elemzés eredménye. A megfelelő helyeken lévő emberekkel nem olyanokra utaltam, akiket én ismerek, hanem pl. a nagy bankok, a legnagyobb pénzügyi vállalatok és intézetek emberek stb.).

Nyilván felesleges volt mindezt leírnom, tisztában vagyok vele, nyugodtan gúnyolódjatok tovább.

2023. márc. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:

Én tudom, hogy mi zajlik 8-as.


Elég megnézni, hol dolgozott azelőtt Jerome Powell, és hogy mit vásároltak serényen az utóbbi években az alapkezelők.

2023. márc. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Nem nézlek hülyének 8-as ez is egy nézőpont.. Csak mindig vannak vészmadarak tudjuk hogy lesz gazdasági vilàgcsőd, vilàgvége, Illumináti hatalom àtvétel..
2023. márc. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!