Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha megnyernéd az ötös lottó...

Ha megnyernéd az ötös lottó főnyereményt akkor elfogadnád a privát banki szolgáltatást?

Figyelt kérdés
És hallgatnàl arra amit ott mondanak? Kötelező elfogadni ha valaki nyer? És mi lenne ha valaki nyer de nem kér privát banki szolgáltatást?

2023. ápr. 24. 12:49
 1/7 Hintalow ***** válasza:
87%

Nem kötelező elfogadni termèszetesen, semmit nem kènyszerìtenek az emberre.

Csak több dolog szól mellette mint ellene, persze tarthaja a nyertes sima lakossági számlán is, csak èppen ott választhat a 0,01%-os betèti kamat ès 3-5 saját alap közül, jellemzően többnyire nincs nagy választási lehetősèg egyèbre.

2023. ápr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem lenne rá szükségem, tudom hogy kell kezelni a vagyonomat.
2023. ápr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Nem nagyon értem, rajtam kívül bárki másnak mi köze van ahhoz, hogy mit tervezek a pénzemmel...
2023. ápr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
3. lol
2023. ápr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Én pb ügyfél vagyok , tanácsot nem tudnak adni , évek alatt úgy látom hogy jobban vagy ugyanúgy járok államkincstári befektetéssel.


Cserébe ingyen parkolhatok a kempinsky szállóban , de jobban örülnék ha be se kéne mennem :)

2023. ápr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
5# nem véletlenül... Mivel gazdagokat keresnek, kell vkit lehúzni :D
2023. máj. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%

Hát magyar szolgáltatásban nem bízom :D

Ha megnyerem a magyar lottót, gyorsan átrakom külföldi számlára ;)

2023. jún. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!