Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Történt már veletek ilyen?

Történt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés

Tegnap hívott egy szám a Takarékbank, hogy a szàmlámról akartak utalni 210 és 400 ezer ft-ot, hogy én voltam-e..


Mondtam hogy nem én voltam és azt mondták hogy rendben akkor küldenek egy kódot azt olvassam vissza (én nem akartam, viszont párom vissza olvasta) aztán azt mondta hogy biztos a számítógépünkről akartunk telepíteni valamit és így történt ez, de mi mondtunk hogy nekünk nincs is számítógépünk és az illető ki is nyomta...


Na itt jöttünk rá hogy ez egy csalás volt, és a netbankomba lépett be viszont hálistennek 600 ft-nál több nem volt rajta így nem tudott utalni..


Persze egyből visszahívtuk azt a számot amit már az "IGAZI TAKARÉKBANK" vett fel és töröltük a netbankomat és a kártyát is tiltották amit le is ellenőriztünk és be is nyelt az ATM gép..


Mennyire kell félni a csalóktól?

Ki adott már meg véletlenül is adatot??

És volt valaki akinél húztak is le pénzt?



2023. ápr. 29. 05:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, tényleg... :D
2023. máj. 1. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!