Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért van ennyire sok ideje...

Miért van ennyire sok ideje feldolgozás alatt?

Figyelt kérdés
OTP netbankban utaltam takarék számlámról a bázis számlámra fél 9 körül, és azóta is csak azt írja, hogy feldolgozás alatt. Másnál is szokott ennyi idő eltelni? Most először használtam ezt a netbankot, szóval annyira még nem tudom, hogy mennyi idő számít okésnak.

2023. ápr. 29. 09:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Hát, vagy úgy voltál, ahogy elég sokan, hogy a komplett funkcióhalmaz, amit használsz, az a fater utal, te elköltöd. Meg azért fiatalon nem ritka az olyan, aki azt gondolja, hogy nem ért az ilyesmihez, és hú, bank app, az valami misztikum, meg biztos nem is biztonságos (legalábbis annak, aki nem stabil benne), és különben sincs szüksége rá (nem mondták neki, hogy a push visszajelzés marhajó dolog pl). Nem, nem derül ki.
2023. ápr. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a Bázis számla egy vacak drága cucc, ha már juniorba nem férsz bele (26 év alatt), akkor sürgősen válts át Smart számlára, mert a Bázisnál mindenért IS külön kell fizetni.
2023. ápr. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
51%
Másnapra lesz ott.
2023. ápr. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

11 nem, nem utal nekem apa és anya sem. Ha ennyire kíváncsi vagy...a nemrég megjött ösztöndíjamból szerettem volna levenni, mert jövő héten vasárnap anyák napja és szeretnék venni anyukámnak egy ezüst fülbevalót, amit már egy ideje nézegetett. Csak nincsen nálam elég készpénz ahhoz, hogy megvegyem, és szinte az összes pénzem a takarék számlán van,nert amikor megjött, akkor elmentünk a bankba anyával és elintéztük, hogy itt legyen....



12 junior kártyám van, még pár évig bele férek a 26 évbe.

2023. ápr. 30. 20:05
 15/21 anonim ***** válasza:
24%
Most akkor Bázis számlád van, vagy Junior?
2023. máj. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
15 junior kártyára ha feltöltesz pénzt, az a bázis számlára kerül. Nekem legalábbis ha belépek a netbankba, akkor bázis számlát és takarék számlát ír ki, hogy ezek vannak.
2023. máj. 1. 08:49
 17/21 Senior Séf ***** válasza:
45%
Nekik minden perc számít, amíg náluk van a pénzed, még ha csak fillérekről van is szó.
2023. máj. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#16 Először is nem a kártyára töltesz pénzt, hanem a számlára, másrészt ha bázis számlát ír, akkor az nem junior számla és nem junior kártya.
2023. máj. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
18 de, junior kártya. Van szemem és látom, hogy milyen....
2023. máj. 7. 15:32
 20/21 anonim ***** válasza:
Akkor meg nem bázis számla.
2023. máj. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!