Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi idő a normális gyász...

Mennyi idő a normális gyász ideje egyedül segítség nélkül?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha nem rokon,családtag,barát hal meg hanem anyós,apósa,menyasszonyi, sógornő és hasonlók, ismerősök

2017. nov. 1. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, mennyire állt hozzád emberként közel. Lehet 1-2 hónap, de akár 1-2 év is.
2017. nov. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kinek mennyi.
2017. nov. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy másnál ez hogyan működik, és nekem nem olyannal van tapasztalatom, aki messzebbi családtag, mert én a bátyámat veszítettem el fiatalon, picit több mint két éve, és igazából még most is van néha hirtelen belenyilalló fájdalom, de ez már más, mint az elején, kevésbé intenzív, fél évvel ezelőtt ott tartottam, hogy én is meg akartam halni, mert egy barátnőm is meghalt, négy hónapig voltunk nagyon jóban, viszont ezen a ponton már muszáj volt elmennem pszichológushoz. Segítség nélkül lehet, hogy már én sem élnék, mert nagyon padlón voltam. Nem biztos, hogy válasz a kérdésedre, de csak a saját tapasztalataimmal tudok szolgálni.
2017. nov. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!